Merakla Beklenen Matrix 4’ün Vizyon Tarihi Belli Oldu

Merakla Beklenen Matrix 4’ün Vizyon Tarihi Belli Oldu

  13 Aralık 2019

  1.678 Okunma

Matrix'in devam filmi Matrix 4 ile ilgili gelişmeler devam ediyor. Warner Bros, Matrix 4'ün vizyon tarihini açıkladı.

Yeni Matrix filmi hızla şekillenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde oyuncu kadrosuna Jonathan Groff’un katıldığı haberi gelmişti. Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’un Neo ve Trinity olarak geri döneceği Matrix 4’ün vizyon tarihi de belli oldu.

Warner Bros, yeni Matrix filminin vizyon tarihinin Mayıs 2021’de gösterime gireceğini açıkladı. 2022’de izleyiciyle buluşması beklenen filmin 2021’de vizyona girecek olması hayranlarını oldukça sevindirdi. Teyit edilmeyen bir bilgiye göre ise filmin vizyon tarihi 21 Mayıs 2021 olacak. Ancak bu tarihin tercih edilmesi ilginç bir rekabet tablosunu ortaya çıkarıyor. Çünkü aynı tarihte Keanu Reeves’in John Wick serisinin 4. filmi de gösterime giriyor.

Lana Wachowski’nin yazıp yöneteceği filmin oyuncu kadrosunda Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’un yanı sıra Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Neil Patrick Harris ve Jada Pinkett Smith de yer alacak. Yahya Abdul-Mateen II’nin genç Morpheus’u, Neil Patrick Harris’in ise filmin kötü karakterini canlandıracağı söylentiler arasında.

Mayıs 2021’de vizyona gireceği açıklanan Matrix 4 filminin çekimlerinin önümüzdeki yıl Chicago’da başlayacağı tahmin ediliyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.