Matthew Perry, Friends Özel Bölümü Çekimlerinin Mart 2021’de Başlayacağını Söyledi

Matthew Perry, Friends Özel Bölümü Çekimlerinin Mart 2021’de Başlayacağını Söyledi

  15 Kasım 2020

  2 Okunma

Matthew Perry, Friends dizisinin özel bölümünün 2021 Mart ayında çekileceğini duyurdu.

Friends dizisinin yıldızı Matthew Perry, HBO Max’te yayınlanacak olan ve hayranlar tarafından uzun süredir beklenen özel bölümle ilgili yeni bir açıklama yaptı. Hayranların artık HBO Max’teki Friends buluşması için 2021’i beklemesi gerekecek. Covid-19 nedeniyle birçok kez ertelenen özel bölümün, daha önce Eylül ayında çekilmesi planlanmıştı. Aktör, Twitter hesabından yaptığı açıklamada kendisi ve arkadaşlarının gelecek yılın başlarında özel bölüm için çalışmaya başlayacaklarını söyledi.

Matthew Perry, Twitter’dan yaptığı açıklamada “Friends’in buluşması, Mart ayı başında yeniden planlanıyor. Görünüşe göre yoğun bir yılımız olacak. Ben de bundan hoşlanıyorum.” dedi.

Friends özel bölümünde Perry, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer ve Matt LeBlanc, dizinin orijinal sahnesi Stage 24’e geri dönecek. Buluşmayı Ben Winston yönetecek. Oyuncular, Friends’in yaratıcıları Kevin Bright, Marta Kauffman ve David Crane ile buluşmanın baş yapımcılığını üstlenecek.

2021’in başlarında hazırlıklarının başlaması ve mart ayında çekimleri yapılması planlanan özel bölümün yayınlanacağı tarih ise henüz belirsiz. Ekibin yeniden buluşacağı bölümün 2021 yılının sonlarına doğru izleyicilerle buluşacağı düşünülüyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.