Matthew McConaughey’in Başrol Oynadığı The Beach Bum Filminden Yeni Fragman

Matthew McConaughey’in Başrol Oynadığı The Beach Bum Filminden Yeni Fragman

  25 Ocak 2019

  236 Okunma

Ünlü oyuncu Matthew McConaughey’in yer aldığı The Beach Bum filminden yeni fragman yayınlandı.

Matthew McConaughey en son Dallar Buyers Club filminden Oscar kazanmıştı. Ünlü ve başarılı oyuncu yeni rol aldığı The Beach Bum filminde ise farklı bir karakter ile karşımıza çıkıyor.

The Beach Bum filminin fragmanına baktığımız zaman McConaughey tarafından canlandırılmakta olan Moondog karakterinin müzikal bir ödül almak için beklediğini görüyoruz. Fragman beş para etmez bir sahil kasabasında çekilmiş sahne ile başlamaktadır. Moondog burada Jonah Hill ile beraber golf oynuyor. Isla Fisher’ı öperken Zac Efron ile beraber geceleri sokaklarda yürüyor. Aynı zamanda oyuncu kadrosunda hip-hop’çı olan Snoop Dogg ile beraber efsane şarkıcıların arasında yer alan Jimmy Buffett’te yer alıyor. Filmin konusu hakkında bekleyen kişiler için herhangi bir detaylı bilgi verilmedi. Yalnız fragmandan gördüğümüz kadarıyla sürekli alkollü bir şekilde gezen Moondog’un yaşamış olduğu maceralarını izleyeceğiz.

The Beach Bum filminin yazarlığını ve yönetmenliğini Harmony Korine gerçekleştiriyor. Filmin yönetmeni Korine ise 1995 yılında çekmiş olduğu Kids filmiyle beraber ünlenirken son olarak ise 2013 yılında Spring Breakers’ı çekti. Filmin kadrosuna baktığımız zaman karşımıza Vanassa Hudgens, James Franco, Ashley Benson, Selena Gomez ve Rachel Korine çıkmaktadır.

The Beach Bum filmi ilk olarak vizyona ABD’de 22 Mart tarihinde girecek. Ülkemizde ne zaman vizyona gireceği ise henüz tam olarak bilinmiyor. Matthew McConaughey bunun yanı sıra Guy Ritchie’nin de çekmiş olduğu yıldızlarla dolu kadrosuyla dikkat çeken Toff Guys filminde de rol alıyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.