Matt Damon, The Last Duel’in Çekimlerini Tamamlamak İçin İrlanda’ya Dönüyor

Matt Damon, The Last Duel’in Çekimlerini Tamamlamak İçin İrlanda’ya Dönüyor

  24 Ağustos 2020

  10 Okunma

Matt Damon, coronavirüs nedeniyle askıya alınan The Last Duel'in çekimlerini tamamlamak için İrlanda'ya dönüyor.

Good Will Hunting’in yıldızı Matt Damon, ülke genelinde karantina uygulandığında ve Mart ayı ortasında Covid-19 nedeniyle çekimler durdurulduğunda Ridley Scott filmi The Last Duel’i çekmek için İrlanda’daydı. Mayıs ayının sonunda İrlanda’dan ayrılan aktör, uzun süren bir karantina döneminin ardından son filminin çekimlerine devam etmek için bu ayın sonunda İrlanda’ya dönmeye hazırlanıyor.

Aynı zamanda Ben Affleck, Jodie Comer ve Adam Driver’ın da rol aldığı dönem filminin, Irish Mail’e göre Pazar günü adada çekime döneceği bildiriliyor.

Yapımcılar ilk olarak Kildare’deki beş yıldızlı bir otelde ekibi karantinaya almak istiyor olsalar da, Kildare’nin karantina süresi iki hafta daha uzatıldığı için şimdi dikkatlerini Wicklow’a çevirdiler. Ancak İrlanda haber siteleri, Damon’ın otelde değil, özel bir evde kalacağını bildirdi.

14. yüzyılda geçen bir Ortaçağ filmi olan The Last Duel, 100’ü figüran olmak üzere 300 kişiden oluşuyor. Norman Şövalyesi Jean de Carrouges ve Norman beyi Jacques le Gris arasındaki intikam hikayesini konu alacak olan filmde Matt Damon, Ben Affleck, Adam Driver gibi yıldız isimler yer alıyor.

The Last Duel’in, 1 Ekim 2021’de izleyicilerle buluşması bekleniyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.