Matt Damon, Steven Soderberg İmzalı No Sudden Move Filminde Rol Alacak

Matt Damon, Steven Soderberg İmzalı No Sudden Move Filminde Rol Alacak

  28 Ekim 2020

  4 Okunma

Steven Soderbergh imzalı suç filmi No Sudden Move filminin oyuncu kadrosuna başarılı aktör Matt Damon da katıldı.

Daha önce Contagion, The Infortmant, Ocean’s serisi gibi yapımlarda birliktw çalışan Steven Soderbergh ile Matt Damon yeniden bir araya geliyor. Ridley Scott’ın The Last Duel filmiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Matt Damon, Soderbergh’ün yönetmenlik koltuğuna oturacağı No Sudden Move’da rol alacak. Damon’ın hayat vereceği karakterle ilgili detaylar henüz belirtilmedi.

No Sudden Move’un oyuncu kadrosuna son olarak Christian Bale’in de yer aldığı Ford V. Ferrari’de izlediğimiz yıldız isim Matt Damon katıldı. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise Benicio Del Toro, Brendan Fraser, Amy Seimetz, Noah Jupe, Don Cheadle, Jon Hamm,  David Harbour, Julia Fox ve Kieran Culkin.

Steven Soderbergh, HBO dijital platformunda izleyici ile buluşacak olan No Sudden Move için Ed Solomon ile işbirliği yapacak. Film, bir eve saldırı düzenlemeleri için tutulan 3 suçluya odaklanıyor. 1955’lerde Detroit’te yaşayan azılı suçlular, dolandırıldıklarını düşünmeye ve dönemin politik gelişmelerine bağlı olarak ayrışmaya başlarlar. Bir dosyayı çalmak için görevlendirilen ekip, işlerin kötüye gitmesiyle kendilerini görevlendiren kişiyi araştırmaya başlar. Olaylar, Detroit’te çıkan ayaklanmaların ve ırkçılık olaylarının bir parçasıdır.

Yıldız oyuncu Damon’ın film setinde yalnızca iki gün çalışacağı söyleniyor. Bu da aktörün canlandıracağı rolün ufak bir rol olacağını gösteriyor.

No Sudden Move’un yayınlanacağı tarih ise henüz açıklanmadı.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.