Marvel’in WandaVision Dizisinin Yayın Tarihi Öne Çekildi!

Marvel’in WandaVision Dizisinin Yayın Tarihi Öne Çekildi!

  4 Ocak 2020

  1.030 Okunma

Disney+, WandaVision dizisinin yayın tarihinin öne çekildiği müjdesini verdi.

12 Kasım’da yayın hayatına başlayan Disney+ platformu, abonelerine dikkat çekici yapımlar sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Platformda The Falcon and the Winter Soldier, Loki ve WandaVision olmak üzere 3 Marvel dizisi yapım aşamasında. The Falcon and the Winter Soldier’in 2020 yılında, WandaVision’un ise 2021 yılında yayınlanacağı duyurulmuştu. Disney, yeni yıl özel tanıtım videosunda Marvel hayranlarına müjde vererek WandaVision’un da yayın tarihinin 2020’ye çekildiğini açıkladı.

Matt Shakman’ın yönetmenliğini yaptığı WandaVision’un başrollerinde Elizabeth Olsen ve Paul Bettany olacak. Scarlet Witch ve Vision karakterlerine odaklanan dizi 1950’li yıllarda geçecek. Dizinin 1’er saatlik 6 bölümden oluşması bekleniyor. Ayrıca WandaVision’un Marvel filmleri ile sit-com dizi konseptlerinin karışımı olacağı açıklandı.

Jac Schaeffer’in kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’e Kat Dennings, Kathryn Hahn, Randall Park, Teyonah Parris, Bobby Hernandez gibi isimler eşlik edecek. Avengers: Endgame’den sonra yaşananları konu dizide Captain Marvel’da çocuk olarak karşımıza çıkan Monica Rambeau yetişkin haliyle yer alacak.

Disney+ kullanıcıları, The Mandalorian sonrasında platformda yeni içerik bulamamaktan şikayet etmiş, platform bu nedenle üye kaybı yaşamıştı. Dizinin yayın tarihinin bu nedenle öne alındığı düşünülüyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.