Martin Scorsese’nin Yeni Filmi “The Irishman”den Klip Yayınlandı

Martin Scorsese’nin Yeni Filmi “The Irishman”den Klip Yayınlandı

  29 Ekim 2019

  1.032 Okunma

Başrollerinde Robert De Niro ve Al Pacino'nun yer aldığı, Martin Scorsese yönetmenliğindeki The Irishman'den yeni klip yayınlandı.

Martin Scorsese’nin yönetmenliğini yaptığı ve oyuncu kadrosunda Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci gibi usta isimlerin yer aldığı The Irishman’den yeni bir klip yayınlandı.

Usta yönetmen Martin Scorsese’nin heyecanla beklenen yeni filmi The Irishman sinema dünyasının gündeminde yer almaya devam ediyor. Bu yılki New York Film Festivali’nde Dünya Prömiyerini yapan The Irishman, aldığı olumlu yorumlarla dikkatleri üzerine çekti. Film, 27 Kasım’da Netflix’te yayınlanacak.

Başrollerinde usta oyuncular Robert De Niro ve Alpacino yer alırken, Joe Pesci, Harvey Keitel, Ray Romano,Bobby Cannavale, Anna Paquin, Jesse Plemons gibi isimler eşlik ediyor.

Charles Brandt’in “I Heard You Paint Houses” kitabından uyarlanan film, 2.Dünya savaşı gazisi bir mafya suikastçisi olan Frank Sheeran’ın hayatını anlatıyor. Robert De Niro’nun Frank Sheeran karakterine hayat verdiği filmde John F. Kennedy suikasti de ele alınıyor. Frank Sheeran’ın mafyada geçen hayatı ve Brotherhood of Teamsters adlı işçi sendikasının lideri Jimmy Hoffa ile arkadaşlığını izleyicilerle buluşturacak.

Filmin birçok sahnesinde Robert De Niro’yu gençleştirmek için CGI teknolojisini kullanıldı. Filmin senaristliğini ise Schindler’s List, American Gangster gibi yapımların senaryolarını kaleme alan Steve Zaillian yapacak.

The Irishman Klibi

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.