Martin Scorsese’nin “Killers of The Flower Moon” Filminin Çekimleri 2021’de Başlayacak

Martin Scorsese’nin “Killers of The Flower Moon” Filminin Çekimleri 2021’de Başlayacak

  13 Ağustos 2020

  9 Okunma

Martin Scorsese'nin salgın nedeniyle ertelenen Killers of The Flower Moon uyarlamasının çekimleri için yeni bir tarih belirlendi. 2021 Şubat ayında filmin çekimleri başlayacak.

Son olarak The Irishman ile izleyicilerin karşısına çıkan Martin Scorsese’nin 200 milyon dolarlık Batı suç draması “Killers of the Flower Moon”un Mart ayında prodüksiyona başlaması gerekiyordu. Ancak koronavirüs salgını nedeniyle belirsiz şekilde ara verilmişti. Bu belirsiz aranın 2021’in Şubat ayında sona ereceği bildirildi.

IndieWire’ın haberine göre Osage Kabilesi, gelecek yılın Şubat ayında Oklahoma’da 16 haftalık bir çekime hazırlanıyor ve prodüksiyonun Kasım ve Aralık aylarında eyalete taşınması planlanıyor. David Grann’ın 2017’de yayımlanan kitabına dayanan film, Osage insanının kendi topraklarında petrol olduğunu keşfetmesinden sonra öldürülmelerini konu alıyor. Cinayetler, henüz kurulma aşamasında olan FBI’ın dikkatini çeker ve FBI’a bağlı bir dedektif, gizemli cinayetleri çözmek için bölgeye gelir.

Uyarlama, Scorsese’yi Leonardo Di Caprio ve Robert De Niro ile yeniden bir araya getirecek. Yaklaşık 200 milyon dolarlık bütçe ile hazırlanan Killers of The Flower Moon, şimdiye kadar yapılmış en yüksek bütçeli orijinal dramalardan biri olabilir. Film için şimdilik bir vizyon tarihi açıklanmadı ancak 2022’de izleyicilerle buluşabileceği tahmin ediliyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.