Martin Freeman ve Diane Kruger’in Olduğu The Operative’den İlk Kare Geldi

Martin Freeman ve Diane Kruger’in Olduğu The Operative’den İlk Kare Geldi

  11 Şubat 2019

  1.179 Okunma

Martin Freeman ve Diane Kruger’in dahil olduğu yapım “The Operative“den ilk kare yayımlandı.

Casusluk gerilimi alanında bir film olacak olan The Operative filminin ilk görseli de bekleyen kişiler ile paylaşıldı.

Alman aktris Diana Kruger 2017 yılında Paramparça adı film ile Cannes Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’ne sahip olmayı başarmıştı. Filmde Diana Kruger’e Sherlock ve Hobbit üçlemesinde yer alan BAFTA ile Emmy ödülü bulunan Martin Freeman eşlik ediyor. Filmin ilk karesi de sinemaseverler ile paylaşıldı. Filmin prömiyeri ise Berlin Film Festivali’nde yapılacak.

Rachel, dünya genelinde korkulan İsrail istihbarat örgütü olan Mossad’ın ajanları arasında yer alıyor. Fakat Rachel, hiçbir iz bırakmadan babasının Londra’da yapılan cenaze töreninde ortadan kaybolur. Rachel’in nerede olduğuna dair gelen tek ipucu ise Almanya’dan İsrail’e çağırılmış olan eski gözetmeni Thomas ile yapmış olduğu şifreli bir telefon görüşmesidir. Rachel’ın bütün hayatı tamamen İran’ın nükleer programına karşı olan geniş bir casusluk girişiminin içerisinde kaybolur. Thomas hem Rachel’ı korumak hem de Mossad’ın operasyonlarında nasıl tehditler olabileceğini belirleme adına Rachel’ın bütün adımlarını geriye doğru takip etmektedir.

Martin Freeman ve Diane Kruger’in olduğu The Operative’den ilk kare geldi

The Operative filminin oyuncu kadrosunda The Expanse filminde Alex karakteri olan Cas Anvar ile beraber Ohad Knoller, Werner Daehn, Yaakov Zada ve Liron Levo yer almaktadır. Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini ise 2013 yılında Betlehem filmiyle Venedik Film Festivali’nde ödül kazanmış olan İsrailli yönetmen Yuval Adler yapıyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.