Mark Webber İmzalı “The Place of No Words”ten Fragman Yayınlandı!

Mark Webber İmzalı “The Place of No Words”ten Fragman Yayınlandı!

  19 Eylül 2020

  4 Okunma

Mark Webber imzalı fantastik film The Place of No Words'ten fragman yayınlandı. Filmin 23 Ekim'de sinemaseverlerle buluşması bekleniyor.

Mark Webber tarafından yazılan ve yönetilen, Webber, gerçek hayattaki eşi Teresa Palmer ve oğulları Bodhi Palmer’ın oynadığı fantastik-gerçeklik draması The Place of No Words’ten fragman paylaşıldı. Filmin ilk fragmanı, zorlu konuşmalar için en iyi yerin, yaratıkların ve büyülü ortamların bolluğuyla dolu, genişleyen bir fantezi dünyası olduğunu öne sürüyor.

Yönetmen Webber, ölümcül bir hastalık teşhisi konan bir babayı canlandırıyor. Webber ve karısı, oğullarına bu teşhisinin ne kadar ciddi olduğunu anlatmak için mücadele ediyor. Çocuk gerçeğe yaklaştıkça canavarlarla karışır, perilerle arkadaş olur ve kendisini ve babasını vikingler olarak görmeye başlar.

Webber, hikaye anlatımını geliştirmek için gerçek hayatındaki öğeleri kullanma estetiğini sürdürerek, yine kendi aile üyelerini kadroya aldı. Filmin hikayesi 3 yaşındaki Bodhi’nin “Öldüğümüzde nereye gidiyoruz?” diye sormasıyla başlıyor. Gerçek ailesini, ölmekle nasıl başa çıktığımızı ve içinde bulabileceğimiz aşk, kahkaha ve acıyı keşfetmek için gerçek dünya ile efsanevi yaratıklarla dolu fantastik bir alem arasında hareket eden bir maceraya götürüyor.

Nicole Elizabeth Berger, peri Esmeralda’yı oynuyor. Eric Christian Olsen, Sarah Wright ve Phoebe Tonkin de kadroda yer alıyor.

Dünya prömiyerini 2019 Tribeca Film Festivali’nde yapan The Place of No Words’ün, 23 Ekim’de VOD olarak ve sınırlı sayıda sinemada gösterilmesi planlanıyor.

The Place of No Words (2020) Filmi Resmi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.