“Malefiz 2: Kötülüğün Gücü” Filminden Türkçe Dublajlı Yeni Fragman

“Malefiz 2: Kötülüğün Gücü” Filminden Türkçe Dublajlı Yeni Fragman

  11 Temmuz 2019

  1.255 Okunma

Malefiz büyüleyici fragmanıyla izleyiciyi hayran bırakmayı başardı. Filmin başrolünde Angelina Jolie, Elle Fanning ve Michelle Pfeiffer yer alırken yayınlanan fragman Aurora için Maleficent Queen Ingrid arasında gerginlik yaşanacağının ve büyük bir mücadelenin başladığının habercisiydi.

Devam filminin çekileceği ile ilgili haberler yayılırken Angelina’nın yeni bir çekim olacağı takdirinde rol almada istekli olduğu söyleniyordu. Yıllar sonra da olsa kesinleşen film çekimiyle Angelina Jolie’den de onay geldi. Devam filmi Maleficent: Mistress of Evil’ın devam projesi gündemde yerini koruyordu. Ancak Disney’de “The Lion King”, “The Little Mermaid” ve “Aladdin” gibi masalların yer alması çekimin ağır ilerlemesine yol açmakta. Çünkü Disney bu filmlerin live-action şeklinde beyaz perde aktarımlarıyla ilgileniyor.

Oyuncu kadrosunda ise bol yıldızlı isimleri içeriyor. Tourist, Wanted, Hayatın Kıyısında, Interrupted gibi filmlerden tanık olduğumuz Angelina Jolie, Super 8, Partilerde Kız Tavlama Sanatı gibi filmlerde yükselişe geçen ünlü aktör Elle Fanning’in paylaşmış olduğu filmin kadrosunda Michelle Pfeifer ve Prince Philip rolüyle Harris Dickenson var. Deadpool’da izleyici karşısına çıkan Ed Skrein‘de kadro içerisinde yer alırken Chiwetel Ejiofor kötü karakteri canlandıracak oyuncu oluyor. Ayrıca Sam Riley, Juna Temple, Imelda Staunton filmde yer almaktadır.

Film yönetmenliğini yapacak olan isim ise Karayip Korsanları: Salazar’ın Intikamı yönetmen koltuğundaki Joachim Ronning. Linda Woolverton ilk filmde olduğu gibi yine senaristliği elinde tutuyor. Alınan son bilgilere göre de yönetmenliğin Robert Stramberg‘ten, Joachim Ronning adına devralındığı söyleniyor. Senaryonun yeniden yazılmasında ise Jez Butterworth var. Butterworth bilindiği gibi daha öncesinde Tom Cruise‘lu bilim kurgu aksiyonu “Yarının Sınırında” ve 24. Bond filminin senaryosuna da katkı sağlamıştı.

Filmin konusu ise şu şekilde: Zamanın ilerleyişinde Aurora ve Malefiz için kalp kırıklıkları, nefret ve yahutta intikam duyguları yerini sevgiye bırakmaya başlamıştı. Ama periler ve insanlık için süregelen düşmanlık bitmek bilmiyordu. Prens Philip ile evlenecek olan Aurora’nın düğünü, iki bölgeninde eşit bir birlikteliğini sağlamak adına Ulstead ve Moors Krallığı’nda oluyor. Filmde beklenmeyen anlarda ise yeni ittifaklar kurulurken bu durum Aurora ve Malefiz’i ayrı düşürecek. Bu savaş belkide Maleficent ve Aurora’nın aile bağlarının ne kadar gerçek olduğunu sorgulayacaktır.

Filmin izleyicilerle 18 Ekim 2019’da buluşacak olduğu söyleniyor. İşte Merakla Beklenen “Malefiz 2: Kötülüğün Gücü” Filminden Türkçe Dublajlı Yeni Fragman

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.