Madonna, Kendi Hayatını Anlatan Biyografi Filmini Yazıp Yönetecek

Madonna, Kendi Hayatını Anlatan Biyografi Filmini Yazıp Yönetecek

  17 Eylül 2020

  4 Okunma

Pop ikonu Madonna, Diablo Cody ile senaryosunu yazdığı, kendi hayatını konu alan biyografi filmini yönetecek.

Universal Pictures, Oscar ödüllü Juno yazarı Diablo Cody ile yazdığı bir senaryodan kendi hikayesini yönetecek olan ikonik şarkıcı Madonna’nın biyografisine ev sahipliği yapmak için imza attı. Filmin yapımcılığını Pascal Pictures’dan Amy Pascal’la yapacak olan Madonna filmde rol almayacak ancak ancak kariyerinin biçimlendirici aşamalarında onu oynayacak genç bir oyuncu arayışına öncülük edecek.

Süper ünlüler genellikle kendi uyarlanmış hikayelerinde danışman ya da yönetici yapımcı olarak yer alırlar. Madonna ise bu konuda bir ilke imza atarak kendi hikayesini beyaz perdeye kendisi aktaracak.

Madonna, yaptığı açıklamada “Bir sanatçı, müzisyen, dansçı ve insan olarak hayatın bu dünyada kendi yolunu çizmeye çalıştığı inanılmaz yolculuğu anlatmak istiyorum. Bu filmin odak noktası her zaman müzik olacak. Müzik devam etmemi sağladı ve sanat beni hayatta tuttu. Çok fazla anlatılmamış ve ilham verici hikaye var ve bunu benden daha iyi kim anlatabilir. Hayatımın hız treni yolculuğunu sesim ve vizyonumla paylaşmak çok önemli.”

Henüz ismi belli olmayan film, Donna Langley ve Amy Pascal’ın yapımcılığında Universal Pictures bünyesinde üretilecek. Filmin üretimi için henüz bir zaman çizelgesi bilinmiyor ve ana oyuncu kadrosu henüz açıklanmadı.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.