Mackenzie Foy Başrollü Black Beauty Filminden Fragman Yayınlandı!

Mackenzie Foy Başrollü Black Beauty Filminden Fragman Yayınlandı!

  14 Kasım 2020

  3 Okunma

Disney, Mackenzie Foy'un başrolünde yer aldığı Black Beauty filminden resmi fragmanı sinemaseverlerin beğenisine sundu. Film, bu ay sonunda Disney+'ta yayınlanacak.

Disney Plus, Black Beauty filmi için resmi fragmanı yayınladı. Film, Anna Sewell’in Beauty isimli bir atla güçlü bir bağ kuran genç bir kızın hikayesini anlatan kitabından uyarlandı. Asley Avis, Sewell’in hikayesini kendisi yazıp yönetiyor. Mackenzie Foy, Black Beauty adını verdiği bir at ile bağ kuran öksüz genç kız Jo Green’i canlandırıyor. Kate Winslet ise Jo’nun siyah güzelliğine sesiyle hayat veriyor. Fragmanda ebeveynini kaybeden ve dayısı John ile yaşarken iyileşmeye çalışan, içine kapanık bir genç olan Jo ile tanışıyoruz.

Anna Sewell’in 1877 yılında yayımlanan aynı isimli romanından uyarlanan Black Beauty’nin konusu şöyle: Jo Green, ebeveynlerini kısa süre önce kaybetmiştir. Ailesini kaybetmekle baş etmeye çalışan Green, Long Island’deki bir çiftlikte yaşayan dayısının yanına gönderilir. Genç kız, yeni yaşamına uyum sağlamaya çalışmaktadır. John bir at kurtarma operasyonu yürütür ve bir tanesi Jo’nun dikkatini çeker. Ata Beauty ismini veren Jo, yeni arkadaşına tutunur ve derin bir bağ kurar.

Adolescence ve Deserted filmlerinin yönetmeni Ashley Avis, Black Beauty’nin yönetmenliğini ve senaryosunu üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda Mackenzie Foy’un yanı sıra Kate Winslet, Claire Forlain, Iain Glen, Hakeem Kae-Kazim gibi isimler yer alıyor.

Black Beauty, 27 Kasım’da Disney+’ta izleyicilerle buluşacak.

Disney+ | Black Beauty (2020) Filmi Resmi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.