M. Night Shyamalan’ın Gerilim Dizisi “Servant”tan İlk Uzun Fragman

M. Night Shyamalan’ın Gerilim Dizisi “Servant”tan İlk Uzun Fragman

  12 Kasım 2019

  1.467 Okunma

M. Night Shyamalan'ın yapımcı ve yönetmenliğini üstlendiği gerilim dizisi Servant'tan ilk uzun soluklu fragman yayınlandı.

Netflix, Amazon gibi çevrimiçi yayın platformlarının yakaladığı başarının ardından 1 Kasım’da resmi olarak açılışını yapan Apple Tv+, gerilim türündeki dizisi Servant‘tan ilk uzun fragmanı yayınladı. Açıldığı ilk gün dikkat çekici yapımları izleyicilerine sunan Apple Tv+, orijinal dizilerine önümüzdeki günlerde yenisini ekleyecek. Apple TV+’ın yeni yapımlarından birisi de M. Night Shyamalan’ın yönetmenliğini üstlendiği Servant olacak.

Servant, yeni doğan bebeklerini kaybeden Dorothy ve Sean çiftinin hikayesini konu alıyor. Çift, yaşadıkları olayın ardından bebeklerine çok benzeyen oyuncak bir bebek alıyor. Çiftin oyuncak bebeklerine bakıcı Leanne’i tutmasıyla gizemli olaylar başlıyor ve çift karanlık bir güçle karşı karşıya kalıyor.

Oyuncak bir bebeğe annelik yapan Dorothy’i Six Feet Under’daki rolüyle Lauren Ambrose, Sean’ı ise Toby Kebbell canlandıracak. Yaşanan gizemli olayları araştıran polis memuru rolünde ise Harry Potter’da Ron Weasley rolü ile tanınan Rupert Grint’i izleyeceğiz.

Dizinin senaryosunu ise 24, Outcast, Resurrection ve Berlin Station yapımları ile tanınan Tony Basgallop kaleme alacak. 10 bölümden oluşacak dizi, 28 Kasım’da yayınlanacak. İlginç hikayesinin yanı sıra ürkütücü bir temaya sahip olan dizi, beklentileri karşılayarak yılın en iyi yapımları arasına girecek gibi görünüyor.

Servant 1. Sezon ilk Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.