M. Night Shyamalan Yeni Filminin Çekimlerine Başladı

M. Night Shyamalan Yeni Filminin Çekimlerine Başladı

  27 Eylül 2020

  4 Okunma

Yönetmen M. Night Shyamalan, son gerilim filminin adını ve ilk afişini paylaştı.

Unbreakable, Split, Glass The Sixth Sense gibi filmlere imza atan yönetmen M. Night Shyamalan, son gerilim filmi Old’un çekimlerinin başladığını duyurdu ve filmden bir afiş paylaştı. Cumartesi sabah yeni filmini duyurmak için Twitter hesabında paylaşım yapan Shyamalan, “Burada yeni filmimin ilk karesini çekiyor olmam bir mucize gibi geliyor. Filmin ismi Old” ifadelerini kullandı.

Twite eşlik eden posterde, kum yerine insan vücutlarının döküldüğü bir kum saati tasviri ve “Yazar / yönetmen M. Night Shyamalan’dan yeni bir yolculuk. Bu sadece bir zaman meselesi.” cümleleri yer alıyor. Syhamalan’ın paylaştığı fotoğrafta bir dış mekanda yüz maskesi taktığı görülüyor ve elinde tuttuğu klaket ile çekimlerin başladığını duyuruyor.

Shyamalan’ın kendisi tarafından filmin olay örgüsüne dair herhangi bir ayrıntı paylaşılmadı ancak Collider, filmin Pierre Oscar Levy ve Frederik Peeters’ın Fransız grafik romanı Sandcastle’dan serbest uyarlama olduğunu bildirdi. Shyamalan’ın hikayeyi hediye aldıktan sonra haklarını satın aldığı ve hikayeyi Old için başlangıç ​​noktası olarak kullandığı belirtildi.

Deadline geçtiğimiz günlerde Rufus Sewell, Embeth Davidtz ve Emun Elliott’ın Shyamalan’ın gizli filminin kadrosuna katıldığını bildirmişti. Gael Garcia Bernal, Eliza Scanlen, Thomasin McKenzie, Aaron Pierre, Alex Wolff, Vicky Krieps, Abbey Lee, Nikki Amuka-Bird ve Ken Leung da projede yer almak üzere kadroya dahil oldu.

Shyamalan’ın yazacağı, yöneteceği ve üreteceği Old, şu anki sinema tarihi 23 Temmuz 2021 olarak belirlendi.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.