Luca Guadagnino, We Are Who We Are 2. Sezonu Hakkında Konuştu

Luca Guadagnino, We Are Who We Are 2. Sezonu Hakkında Konuştu

  9 Kasım 2020

  2 Okunma

Luca Guadagnino, We Are Who We Are'ın 2.sezon fikrine açık olduğunu ve yazar ekibiyle 2.sezon üzerinde çalıştıklarını söyledi.

Kendine has sinemasıyla dikkat çeken, I Am Love, Call Me by Your Name gibi yapımlara imza atarak İtalyan sinemasında ses getiren Luca Guadagnino, şu sıralar Scarface filminin yeniden çevrimi üzerinde çalışıyor. Luca Guadagnino’nun yaratıcısı olduğu We Are Who We Are dizisi ise 14 Eylül’de HBO’da izleyicilerle buluştu.

Gençlik kimliği, cinselliği ve ilk aşkların keşfedildiği We Are Who We Are, İtalya’daki bir Amerikan askeri üssünde geçiyor. Burada yaşayan iki gencin yaşadıklarına odaklanan dizi, gençlerden birinin kendisinden yaşça büyük askere ilgi duyduğunu fark etmesiyle kendini keşfetme yolculuğuna başladığı anları ekranlara getiriyor. Yönetmen Guadagnino, IndieWire’a verdiği röportajda, HBO’nun onay vermesi durumunda 2. sezon fikrine fazlasıyla açık olduğunu söyledi.

“Ben ve güzel yazarlarım, ikinci sezon için zaten İncil yazdık. Bunu yaptık çünkü salgın sırasında eve kapandık ve zamanımızı boşa harcamak istemedik. Karantina sırasında Zoom aramaları yaparken, karantina hakkında düşündük ve ikinci sezon için bir şey bulduk.” diyen yönetmen, gösterinin kendisi için çok değerli olduğunu söyledi. Guadagnino, “HBO ve ve Sky Atlantic başka bir sezon isterse orada olacağım” dedi.

Dizinin oyuncu kadrosunda Jack Dylan Grazer, Jordan Kristine Seamon, Francesca Scorsese, Kid Cudi, Spence Moore II, Faith Alabi, Ben Taylor, Tom Mercier, Corey Knight ve Sebastiano Pigazzi gibi isimler yer alıyor. Yönetmenin açıklamaları 2. sezon için istekli olduğunu gösteriyor. HBO ve Sky’ın dizinin 2.sezonu için onay verip vermeyeceğini bekleyip göreceğiz.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.