Komedi Filmi: Love Wedding Repeat’ten Türkçe Altyazılı İlk Fragman!

Komedi Filmi: Love Wedding Repeat’ten Türkçe Altyazılı İlk Fragman!

  2 Nisan 2020

  1.627 Okunma

Netflix, Sam Claflin ve Eleanor Tomlinson başrollü komedi filmi Love Wedding Repeat'ten Türkçe Altyazılı ilk Fragmanı izleyicisinin beğenisine sundu.

Çevrimiçi yayın platformu Netfix, Corona virüs salgını nedeniyle yaşanan sosyal izolasyon döneminde insanların en çok tercih ettiği platform oldu. Kullanıcılara yeni içerikler sunmaya devam eden Netflix, eski sevgili ve aptalca planlar yüzünden beslenen Dean Craig-Helmed komedisi Love Wedding Repeat’ın ilk fragmanını yayınladı. Filmin temel konusu Jack’in kız kardeşinin düğün gününü korumaya çalışmasıdır ancak filmdeki bükülmede hikaye, farklı şeylerin farklı sonuçlar yarattığı aynı günün alternatif versiyonları arasında hareket eder.

Love Wedding Repeat’in konusu şöyle: Jack (Sam Claflin) küçük kız kardeşinin mükemmel bir düğün günü geçirmesini sağlamaya çalışır. Ama Jack, ve öfkeli bir eski kız arkadaşını, sırrı olan davetsiz bir konuğu, yanlış yerleştirilmiş bir uyku ilacını ve hayallerinin kızıyla yeniden bir araya gelmesini dengelemek zorundadır. Jack eğer bunu başarabilirse mutlu sonunu bulabilecektir.

Başrollerinde Sam Claflin, Olivia Munn ve Freida Pinto’nun yer aldığı romantik komedi Love Wedding Repeat, 2012 yapımı Fransız filmi Plan de Table’dan uyarlandı. Eleanor Tomlinson, Joel Fry, Tim Key, Aisling Bea, Jack Farthing ve Allan Mustafa gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Film, 10 Nisan tarihinde Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

Love Wedding Repeat (2020) Filmi Türkçe Altyazılı Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.