Netflix’in Yeni Kore Dizisi “Love Alarm”dan Fragman Var!

Netflix’in Yeni Kore Dizisi “Love Alarm”dan Fragman Var!

  13 Ağustos 2019

  2.030 Okunma

22 Ağustos 2019 tarihinde Netflix Platformunda gösterime girecek olan yeni Güney Kore Dizisi “Love Alarm”dan Türkçe Altyazılı ilk Fragman Netflix tarafından yayınlandı.

Lee Na-jeong, Lee Ayoun ve Seo Bora üçlüsünün yaratıcılığında olan dizide 1. Sezon başrollerini ise; Kim So-hyun, Jung Ga-ram ve Song Kang üçlüsü paylaşacak. Dizinin diğer oyuncuları ise; Ko Min-si, Z. Hera, Shin Seung-ho, Lee Jae-eung ve Song Sun-mi şeklinde sıralanıyor.

Dizinin Konusu Bir uygulama düşünün… Bu uygulama yakınlarda olan birinin sizden hoşlandığını size haber veriyor. Peki böyle bir uygulama sizin elinizde olsa siz ne yapardınız? Kim Jojo adında ki genç bir kız Love Alarm adında ki yakınlarda birinin senden hoşlandığını sana gösteren uygulamayı kullanmaktadır. Genç kız alarmın çaldığını gördüğü anda tüm vücudunun titrediğini fark eder. Uygulama öyle bir programlanmıştır ki kullanan kişinin hislerini saklama şansı asla yoktur. Böyle güzel şeyleri getirebilen uygulamanın yan etkisi ise büyük bir kaosuda beraberinde getirmesidir. Kendi kişisel sorunlarıyla boğuşan Kim jojo, bir yandan uygulamanın başına açmış olduğu dertler ile uğraşırken, diğer yandan da yeni bir akın kapısını ardına kadar aralar.

Love Alarm 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı ilk Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.