Liev Schreiber, Hemingway Uyarlaması “Across The River And Into The Trees”in Başrolünde Yer Alacak

Liev Schreiber, Hemingway Uyarlaması “Across The River And Into The Trees”in Başrolünde Yer Alacak

  8 Eylül 2020

  8 Okunma

Liev Schreiber, Ernest Hemingway romanından uyarlanan "Across The River and Into The Trees" filminin başrolünü üstlenecek.

Spotlight ve Ray Donovan filmlerinin yıldızı olan Liev Schreiber, Ernest Hemingway’in Venedik’te geçen romanı Across The River And Into The Trees’in uzun metraj uyarlamasının başrolünde yer alacak. Filmin başrolünde Matilda De Angelis, Laura Morante, Javier Camara ve Giancarlo Giannini de yer alıyor.

İkinci Dünya Savaşı’nın hemen ardından İtalya’da görev yapan ve ölümcül hastalığının haberiyle yüzleşen yarı otobiyografik baş karakter Albay Richard Cantwell’i canlandıracak. Ölümcül bir hastalıktan muzdarip olduğunu öğrenen Cantwell, Venedik’teki eski uğrak yerlerini ziyaret etmeye karar verecek. O anda ona yeni bir umut verebilecek genç bir kontesle tanışması, içinde bir yenilenme umudu oluşturur.

Hemingway’in romanının iki ana kahramanı gerçeklere dayanıyor. Yazarın muhabir olarak çalışırken kahramanlıklarını gördüğü asker arkadaşı Albay Buck Lanham ve aşık olduğu kadın ise bir aristokratın kızıydı.

Filmin yapımına önümüzdeki ay Venedik çevresinde COVID-19 yönergeleri uyarınca başlanacak. Tribune Pictures’dan Robert MacLean’in yapımcılığını üstlendiği filmin senaryosunu BAFTA adayı Peter Flannery kaleme alacak. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise ispanyol film yapımcısı Paula Ortiz oturacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.