“Lady and The Tramp” Yeni Fragman Yayınladı!

“Lady and The Tramp” Yeni Fragman Yayınladı!

  16 Ekim 2019

  1.241 Okunma

Disney+ (disney plas diye okuyabiliriz) olarak ön plana çıkan yeni tv platformunda 'Lady and The Tramp' filminin fragmanı da yayınlandı. Son dönemlerde büyük bir yatırım ile ilerleyen Disney+ platformu, bakalım karşımıza nasıl çıkıyor? Bu filmin fragmanı çok ilgi çekecek diyebiliriz.

Disney+ (disney plas diye okuyabiliriz) olarak ön plana çıkan yeni tv platformunda ‘Lady and The Tramp’ filminin fragmanı da yayınlandı. Son dönemlerde büyük bir yatırım ile ilerleyen Disney+ platformu, yeni içeriklerine sürekli hız katacak türden çalışmalar yaratıyor. Bu yüzden önemli bir ilerleme görebiliyoruz. Bizim önerimiz  biraz da süreçleri en iyi şekilde incelemek ve yeni işleri takip etmeniz üzerine olduğu için, bu fragmanı hemen sizlere sunmak istiyoruz.

Çizgi film severlerin belki de en çok istediği şeyler, uyarlama filmler olabilir. Çünkü küçüklüğümüzün çizgi filmlerini ilerde daha olgun şekilde görmek, aklımızdaki hikayeleri bir nebze olsun büyütüyor. Bunun da etkisi biraz da bu şekilde oluyor bu yüzden. Bizim merakımız, biraz da fragmandaki etkilere dayanıyor aslında. Bu yüzden merakla filmi de bekliyoruz diyebiliriz.

Disney+’ta gösterime sunulacak olan ve seslendirme kadrosunda Justin Theroux ile Tessa Thompson’ın yer aldığı uyarlama film “Lady and The Tramp”ten yeni bir fragman yayınlandı. Charlie Bean’in yönetmen koltuğuna oturduğu filmin fragmanında Lady ve Tramp’in eşsiz yolculuğuna kısa bir bakış atıyoruz.

Disney’in orijinal çizgi filminden uyarlanan Lady And The Tramp, Lady adında şımartılmış bir dişi köpek ile Tramp adındaki bir sokak köpeğinin hikayesini konu ediyor. Sahipleri ile beraber mutlu bir hayat süren Lady, eve yeni bir üyenin gelmesi ile evdeki yerinin sarsıldığını düşünür. Artık evde istenmediğini düşünen Lady, evden ayrılarak sokaklarda yaşamaya başlar. Sokakta bir erkek köpek olan Tramp ile tanışan Lady, ondan tasmasız bir şekilde nasıl yaşanacağını öğrenir.

Fragmanda da Tramp ve Lady’nin uzun soluklu hikayesine göz atma fırsatı yakalıyoruz. Seslendirme kadrosu da oldukça zengin olan bu film için, yerli versiyonunu da merakla bekliyoruz diyebiliriz (seslendirme kadrosu olarak). Bu yüzden bakalım nasıl bir tepki alacak ve seyircilerine nasıl artılar sunacak hep birlikte görelim ve merakla çalışmaları büyütmeye ve yürütmeye devam edelim.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.