“Küçük Kadınlar” Filminden Türkçe Altyazılı Fragman Var!

“Küçük Kadınlar” Filminden Türkçe Altyazılı Fragman Var!

  14 Ağustos 2019

  4.723 Okunma

Ünlü yazar Louisa May Alcott’un klasikleşmiş romanından uyarlanılarak beyaz perdeye aktarılan “Küçük Kadınlar” - “Little Women” filminden Türkçe Altyazılı ilk fragman izleyicisinin beğenisine sunuldu.

Filmin yönetmen koltuğuna “Uğur Böceği” filmi ile ilk yönetmenlik denemesi olmasına rağmen adını tüm dünyaya duyurmayı başaran Greta Gerwig oturuyor. Filmin senaryosu yine Greta Gerwig’in kaleminden çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda ise; “Aşıklar Şehri” filmi ile ilk kez OSCAR kazanmayı başaran Emma Watson, 3 OSCAR adaylığı bulunan ünlü aktris Saoirse Ronan, yaşayan efsane kadın oyuncu Meryl Streep, Beni Adınla Çağır filmindeki perfonmansı ile izleyiciler ve eleştirmenler tarafından büyük beğeni kazanan, aynı zamanda OSCAR adayı seçilen Timothee Chalamet, Florence Pugh ve Eliza Scanlen gibi dev isimler bulunuyor.

Filmin oyuncu kadrosu ve rolleri ise; Amy March karakterini canlandıran Florence Pugh, Meg March karakterini canlandıran Emma Watson, Theodore ‘Laurie’ Laurence karakterini canlandıran Timothee Chalamet, Jo March karakterini canlandıran Saoirse Ronan, Aunt March karakterini canlandıran Meryl Streep, Marmee March karakterini canlandıran Laura Dern, John Brooke karakterini canlandıran James Norton, Bob Odenkirk, Beth March karakterini canlandıran Eliza Scanlen, Chris Cooper, Friedrich Bhaer karakterini canlandıran Louis Garrel, Annie karakterini canlandıran Abby Quinn, Mrs. Hummel karakterini canlandıran Sasha Frolova, NYC theater goer karakterini canlandıran Jamie Ghazarian ve Eugenia karakterini canlandıran Jen Nikolaisen şeklinde sıralanıyor.

Little Women Filminin Konusu: İç savaşın olduğu bir dönemde yaşam mücadelesi veren ve hayatlarını sürdürmeye çalışan dört kız kardeşin hikayesini anlatıyor. Karakterleri eşsiz ve bir o kadar da farklı olan dört kız birlikte geçirdikleri çocukluk dönemlerinden dertlerin eksik olmadığı bir olgunluğa erişerek yaşamaktadırlar. Babalarının savaşa katılmaları nedeniyle güçlü bir karaktere sahip anneleriyle şartlara ayak uydurmaya çalışıyorlar. Birbirlerinden asla kopmayan ve bu süreçte sevgiden taviz vermeyen kardeşlerin yaşam hikayesi…

Küçük Kadınlar – Little Women filminin Türkiye gösterim tarihi 14 Şubat 2020 olarak açıklandı.

Küçük Kadınlar – Little Women (2019) Türkçe Altyazılı Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.