Kristen Stewart “Charlie’s Angels” Başarısızlığı Hakkında Sessizliğini Bozdu

Kristen Stewart “Charlie’s Angels” Başarısızlığı Hakkında Sessizliğini Bozdu

  17 Aralık 2019

  1.251 Okunma

Kristen Stewart, Elizabeth Banks'in yönetmenliğini yaptığı ve gişede başarısız olan Charlie's Angels filmiyle ilgili konuştu.

Sony’nin Kasım ayında gösterime giren filmi Charlie’s Angels gişede başarısız oldu. Elizabeth Banks’in yönettiği ve Kristen Stewart, Naomi Scott ve Ella Balinska’nın başrollerini paylaştığı film, ilk hafta sonunda üçüncü oldu. Film kısa sürede gişe çizelgesinden düştü. Charlie’s Angels, dünya çapında 55.9 milyon dolar yani yaklaşık filme harcanan bütçe kadar gişe hasılatı elde edebildi. Bazı taraflar, Sony’yi filmi yeterince iyi tanıtmadığı gerekçesiyle eleştirirken filmin başrol oyuncularından Kristen Stewart filmin başarısızlığını anlattı.

The Playlist’e röportaj veren Stewart, filmin başarısızlığıyla ilgili şu sözleri sarf etti: “Dürüst olmak gerekirse, iyi olmayan ve gurur duymadığım bir film yapsaydım ve bir çok insan bunu görse, yıkılırdım. Neyse ki hayal kırıklığına uğramış hissetmiyorum çünkü gerçekten filmle gurur duyuyorum. Bence şu an içinde yaşadığımız iklim kutuplaşma ve böyle bir filmi tanıtmak garip ve zor. Ve Charlie’s Angels ile ilgili TV röportajında gerçekten karmaşık, aşırı politik feminist bir konuşma yapmaya çalışmayı düşünüyorum. ‘Dostum sadece iyi vakit geçirmek istiyoruz’ diyorum.”

Stewart ayrıca Charlie’s Angels uyarlamasına yeni bir film gelmeyeceğini de ekledi.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.