Korku Filmi “Haunt”dan Fragman Var!

Korku Filmi “Haunt”dan Fragman Var!

  8 Ağustos 2019

  1.117 Okunma

Bryan Woods ve Scott Beck ikilisinin senaryosuna imza attığı ve yönetmenlik koltuğuna oturduğu "Haunt" filminden ilk fragman izleyicinin beğenisine sunuldu.

Dünya Prömiyerini 8-15 Ağustos 2019 tarihleri arasında Popcorn Frights Festivali’nde gerçekleştirecek olan Haunt filminde ki oyuncu kadrosu ve rolleri ise şöyle; Harper karakterini canlandıran Katie Stevens, Nathan karakterini canlandıran Will Brittain, Bailey karakterini canlandıran Lauryn Alisa McClain, Evan karakterini canlandıran Andrew Caldwell, Angela karakterini canlandıran Shazi Raja, Mallory karakterini canlandıran Schuyler Helford, Ty Hoffman karakterini canlandıran Phillip Johnson Richardson, Ghost karakterini canlandıran Chaney Morrow, Clown karakterini canlandıran Justin Marxen, Witch karakterini canlandıran Terri Partyka, Vampire karakterini canlandıran Justin Rose, Devil karakterini canlandıran Damian Maffei, Zombie karakterini canlandıran Schuyler White ve Sam karakterini canlandıran Samuel Hunt şeklinde sıralanıyor.

Cincinnati’de çekimleri gerçekleştilen Haunt filminin konusu ise şöyle; Harper erkek arkadaşından yeni ayrılmış genç bir kadındır. Sevgilisinden ayrılmasının sebebi ise erkek arkadaşının çok sorunlu bir adam olmasıdır. Cadılar Bayramı’ndan bir önceki hafta içinde kendi içindeki gücü bulan Harper, nihayetinde ilişkisini bitirir ve kendine yeni bir hayat kurmak için ilk adımını atar. Cadılar Bayramı sebebiyle arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirebilmek için bir araya gelen Harper, eğlence olarak içinde çok fazla peri barındıran ve besin kaynağının temelini ziyaretçilerin korkuları olarak tanıtılan bir perili ev oyununa katılır. Ama Harper, girdiği bu evde akılalmaz dehşetlerle karşı karşıya kalır. Harper ve arkadaşları bu dehşet dolu perili evde hayatta kalma mücadelesi verirken, bazı kabusların da gerçek olabileceğini çok geçmeden anlayacaktır.

Ülkemizde gösterime girip girmeyeceği netlik kazanmayan Haunt Filmi ABD’de 13 Eylül 2019 tarihinde izleyici karşısına çıkacak.

Güncelleme: Filmin Türkiye Vizyon Tarihi: 19 Haziran 2020 olarak anons edildi.

Haunt (2019) Filmi Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.