Kevin Hart Bir Roman Uyarlaması Olan Fatherhood Filminin Başrolünde Yer Alacak

Kevin Hart Bir Roman Uyarlaması Olan Fatherhood Filminin Başrolünde Yer Alacak

  21 Ocak 2019

  136 Okunma

Başarılı komedyan Kevin Hart'ın bu sefer ciddi bir proje ile beyaz perdeye gelmesi kesinleşti.

Komedyen olan Kevin Hart, bu sefer ciddi yüzünü göstererek sahneye çıkacak. Ünlü komedyenin ciddi bir rolü nasıl üstleneceği de merak edilmektedir.

Mett Logelin’in yazmış olduğu ve çok satan kitaplar arasında yer alan Two Kisses for Maddy: a Memoir of Loss & Love filmi bu sefer karşımıza sinemada çıkacak. Bir Sony Pictures filmi olan Fatherhood bu kitaptan uyarlanacak. Kevin Hart ise bu filmin başrol karakterini canlandıracak. Film ana konu olarak doğum sırasında karısı kaybetmiş olan dul bir adamın yaşamış olduğu trajik kaybı ve bu kayıptan sonra çocuğunu kendi başına büyütmesini anlatmaktadır. Fatherhood’un yönetmen koltuğunda ise daha önceden About a Boy, Bel Canto ve American Pie filmlerinde görmüş olduğumuz Paul Weitz yer almaktadır. Ünlü komedyen olan Hart ise daha önceden komedi dışında sadece The upside filminde rol almış ve bu filmden oldukça olumlu eleştiriler almıştı. Fakat bu filmde rol aldığı sırada Oscar ödül törenini suma evresinde oluşan bir krizden dolayı başarısına gölge düşmüştü.

Hart’ın adı geçtiğimiz ay Oscar ödül töreninde anılmıştı. Fakat yıllar önce şaka yaptığı sırada homofobik şakalar yaptığından dolayı ve bunun tekrar gündeme gelmesiyle beraber zor günler geçirmişti. Bunun sonucunda ise sunuculuktan kendi isteğiyle ayrılma kararı verdi. Akademi ise yerine yeni bir sunucu çıkarmadığından dolayı yoluna sunucusuz bir şekilde devam etti. Son zamanlarda gelen haberlere göre Hart cephesinde bütün olaylar düzelmiş gibi gözükmektedir. Oyuncu şuan yer aldığı Jumanji 2’nin çekimlerinin sonlanmasından sonra Fatherhood çekimlerine başladı.

Filmi çekilen kitabın senaryosunun uyarlamasını ise Dana Stevens gerçekleştirdi. Filmin yapımcı kadrosunda ise David Beaubaire, Marty Bowen, Hart, John Cheng, Peter Kieman yer almaktadır. Sony Pictures ise oyunculuk kadrosuna çocuğu canlandırması için Amerika Birleşik Devletleri çapında seçmeler başlattı. Bu seçmelerle beraber filmin oyuncu kadrosu net bir şekilde belli olacaktır. Şuan Hart hayranları ise ünlü komedyenin bu rolü nasıl üstleneceğini ve nasıl bir rol sergileyeceğini merak etmektedir.

Yorum Alanı
Son Eklenen Haberler
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4