Keanu Reeves, Marvel’in Yeni Döneminde Ghost Rider’i Canlandırabilir

Keanu Reeves, Marvel’in Yeni Döneminde Ghost Rider’i Canlandırabilir

  24 Mart 2020

  1.149 Okunma

Marvel Stüdyoları, sevilen aktör Keanu Reeves ile görüşme halinde olduğunu açıkladı. Anlaşma sağlanması durumunda Reeves, Marvel Sinematik Evreni'ne dahil olabilir.

Herkes tarafından sevilen ve internette popüler bir aktör olan Keanu Reeves’in bir çizgi romana dayalı filmde rol almak için henüz neden bir stüdyo ile anlaşma imzalamadığı merak ediliyor. Şu sıralar ise aktörün Marvel Sinematik Evreni’nde Ghost Rider’ı oynayacağını gösteren bazı bilgiler ortaya çıktı.

Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, Marvel Sinematik Evreni’nde (MCU) rol alması için Keanu Reeves ile bir aray geldiklerini açıkladı. Keanu Reeves, müzakerelerin olumlu sonuçlanması halinde Marvel’de bir süper kahraman rolünü üstlenebilir.

WeGotThisCovered’ın paylaştığı bilgilere göre Keanu Reeves, Marvel evreninde Ghost Rider’ın Johnny Rider versiyonunu canlandırabilir. Marvel, Matrix ve John Wick serilerinin başarılı aktörü Keanu Reeves ile çalışmak için sabırsızlanıyor ancak henüz resmi bir anlaşma yapılmadı.

Tarafların kabul etmesi durumunda bu Ghost Rider, Reeves için yeni bir serinin başlangıcı olabilir. Marvel, karakteri Reeves’in canlandırmasını planlıyor. Corona virüs krizinin eğlence sektörünü kötü etkilemesi nedeniyle anlaşmanın ilan edilmesi zaman alabilir.

Başarılı oyuncu, geçtiğimiz yıl Toy Story 4’te yer aldıktan sonra şimdilerde Bill & Ted Face Music, Matrix 4, John Wick: Chapter 4 ve The SpongeBob Movie: Sponge on the Run gibi projelerde çalışıyor. Matrix 4’ü çekimleri ise dünya geneline yayılan Corona virüs salgını nedeniyle kesintiye uğradı.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.