Keanu Reeves, “Hızlı ve Öfkeli 9” Kadrosuna Dahil Mi Olacak?

Keanu Reeves, “Hızlı ve Öfkeli 9” Kadrosuna Dahil Mi Olacak?

  4 Kasım 2019

  3.330 Okunma

Hızlı ve Öfkeli serisinin son filmi için hazırlıklar devam ederken, dizinin yapımcı ve senaristleri arasında yer alan Chris Morgan, yıldız oyuncu Keanu Reeves ile görüştüklerini açıkladı.

John Wick‘in yıldız oyuncusu Keanu Reeves‘in adı bir süredir Hızlı ve Öfkeli ile anılıyordu. Serinin senaristliğini yapan Chris Morgan, seride rol alması için Keanu Reeves ile görüştüklerin duyurdu.

Seri, 17. yılında The Fate of the Furious ile sekizinci filmine ulaşmıştı. Hızlı ve Öfkeli 9 için hazırlıklar sürmeye devam ederken film ekibinin de Keanu Reeves’i seriye dahil etmek istediklerine yönelik haberler gelmeye devam ediyor.

Dwayne Johnson‘ın serinin kadrosuna dahil olmasının ardından daha popüler hale gelen Fast and Furious serisinde senarist ve yapımcı olarak yer alan Chris Morgan, seriye dahil olması için John Wick ile tanınan Keanu Reeves ile görüştüklerini açkladı.

Takvimleri uymadığı için şu ana kadar anlaşma olmadığını ancak oyuncu ile görüşmeye devam ettiklerini belirten Morgan, “Onunla görüşüp seriye dahil olması hakkında konuştuk. Seride yer almasını uzun bir süredir istiyorum. En zor olanı zaman ve çakışan takvimle. Kesinlikle onu seriye dahil etmeyi istiyorum” ifadelerini kullandı.

Keanu Reeves’e Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw‘da kötü bir karakteri canlandırması için teklif yapılmış ancak takvim çatışması nedeniyle reddetmişti. Serinin dokuzuncu filminde çekimler neredeyse sona erdiği için Reeves’in dahil olması mümkün görünmüyor. Fakat serinin 10. filminde ya da Hobbs and Shaw devam filminin oyuncu kadrosuna dahil olabilir.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.