Kathryn Newton’lı Korku-Komedi Filmi “Sıra Dışı”ndan Türkçe Altyazılı Fragman Geldi!

Kathryn Newton’lı Korku-Komedi Filmi “Sıra Dışı”ndan Türkçe Altyazılı Fragman Geldi!

  11 Eylül 2020

  6 Okunma

Universal ve Blumhouse, 17 yaşındaki lise öğrencisinin bir seri katil tarafından bıçaklandığında vücut değiştirmesini konu alan korku filmi Sıra dışı (Freaky)'den ilk fragman ve afiş yayınladı.

Happy Death Day yönetmeni Christopher Landon, yeni bir korku filmiyle geri dönüyor. Yeni Blumhouse korku-komedisi, Kathryn Newton’ın canlandırdığı liseli Millie’nin, seri katil Blissfield Kasabı’nın kurbanı olmasını anlatıyor. Universal ve Blumhouse, Sıradışı (Freaky) filminden ilk fragman ve afişi yayınladı.

Resmi özete göre filmin konusu şöyle: “On yedi yaşındaki Millie Kessler, Blissfield Lisesi’nin kana susamış koridorlarında ve popüler kalabalığın zulmünde hayatta kalmaya çalışmaktadır. Ancak kasabanın kötü şöhretli seri katili The Butcher’ın hedefi olduğunda lisedeki son yılı endişelerinin en küçüğü olur. Butcher’ın mistik antika hançeri ile bıçaklanması sonucunda Millie, korkunç bir ölümle acı çekmek yerine, katilin vücudunda uyanır. Millie’nin çok geç olmadan kendi bedenine dönmesi gerekmektedir.”

Filmin oyuncu kadrosunda Kathryn Newton ve Vince Vaughn’ın yanı sıra Celeste O’Connor, Misha Osherovich, Uriah Shelton, Alan Ruck, Katie Finneran ve Dana Drori gibi isimler de yer alıyor. Yönetmen Christopher Landon’ın ve Michael Kennedy ile birlikte senaryosunu yazdığı Sıra Dışı’nın yapımcılığını Jason Blum üstleniyor.

Sıra Dışı, 27 Kasım 2020’de sinemalarda olacak.

Sıra Dışı | Freaky (2020) Filmi Türkçe Altyazılı Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.