Katherine Langford ve Charlie Plummer Başrollü Fantastik Film Spontaneous”tan Fragman!

Katherine Langford ve Charlie Plummer Başrollü Fantastik Film Spontaneous”tan Fragman!

  27 Ağustos 2020

  10 Okunma

Katherine Langford ve Charlie Plummer'ın başrolünde yer aldığı fantastik gençlik filmi "Spontaneous"tan fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Awesomeness Films, Katherine Langford ve Charlie Plummer’ın rol aldığı kanlı gençlik filmi Spontaneous için bir fragman yayınladı. Film garip bir lisede geçiyor ve öğrencilerin kendiliğinden patlamaya başlaması sonucunda içinden çıkılmaz olaylar yaşanmaya başlıyor. Langford ve Plummer, sınıf arkadaşları kendiliğinden yanmaya başlayan, patlayarak kan, beyin ve kemik parçaları bırakan bir çift lise öğrencisini canlandırıyor.

Brian Duffield’in yönetmenliğini yaptığı Aaron Starmer’ın romanından uyarlanan Spontaneous’un konusu şöyle: Lisedeki öğrenciler açıklanamaz bir şekilde patlamaya başladığında, son sınıfta olan Mara ve Dylan her anın son anları olabileceği bir dünyada hayatta kalmak için mücadele eder. Aralarında beklenmedik bir aşk doğarken, Mara ve Dylan nihayet bugün için yaşamaya başlayabileceklerini keşfeder.

Fantastik filmin oyuncu kadrosunda Katherine Langford ve Charlie Plummer’a Hayley Law, Piper Perabo, Rob Huebel ve Yvonne Orji eşlik ediyor. Spontaneous, 6 Ekim Salı günü premium VOD’a çıkmadan önce 2 Ekim Cuma günü sinemalarda yayınlanacak.

Spontaneous (2020) Filmi Resmi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.