Kate Winslet’lı Ammonite Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Kate Winslet’lı Ammonite Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

  17 Ekim 2020

  3 Okunma

Kate Winslet ve Saoirse Ronan'ın başrollerini paylaştığı, Francis Lee'nin yönetmenliğini yaptığı Ammonite filminden yeni fragman yayınlandı.

BFI London Film Festivali’nin kapanış filmi olmaya hazırlanan LGBTQ+ filmi Ammonite’tan yeni bir fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu. Kate Winslet ve Saoirse Ronan’ı bir araya getiren Ammonite, bir paleontolog ve Londralı bir genç kadın arasındaki romantik ilişkiyi konu alıyor.

Fosiller üzerinde çalışan Mary Anning, hasta annesiyle ilgilenmektedir. Mary, annesinin bakımını sağlayabilmek için turistlere fosil satmayı düşünür. Bu srada zengin bir ziyaretçi, eşi Charlotte Murchison’un bakımını üstlenmesini ister. Teklifi geri çeviremeyen Mary, başlangıçta misafiriyle çatışır. Ancak sonrasında sosyal sınıf ve kişilikler arasındaki farklılıklara rağmen ikisi güçlü bir bağ kurar.

The God’s Own Country filmiyle tanınan Francis Lee’nin yönetmenliğini yaptığı Ammonite’ın oyuncu kadrosunda Kate Winslet ve Saoirse Ronan’ın yanı sıra Fiona Shaw, Alec Secareanu, James McArdle ve Gemma Jones gibi isimler yer alıyor.

Dünya prömiyerini Toronto Film Festivali’nde yapan Ammonite, 13 Kasım 2020’de sinemalardaki yerini alacak. Filmin Türkiye’de gösterime girip girmeyeceği ise bilinmiyor.

Ammonite (2020) Filmi Resmi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.