Kaptan Marvel Filminden Yeni Türkçe Dublajlı Fragman Geldi

Kaptan Marvel Filminden Yeni Türkçe Dublajlı Fragman Geldi

  6 Ocak 2019

  277 Okunma

8 Mart 2019 tarihinde ülkemizde gösterime girecek olan merakla beklenen Kaptan Marvel filminden yeni Türkçe Dublajlı fragman geldi.

2019 yılının büyük merakla beklenen filmlerinden birisi olan Brie Larson‘un canlandırdığı Kaptan Marvel filminden yeni Türkçe Dublajlı fragman geldi.
Yönetmen koltuğuna Ryan Fleck ve Anna Boden ikilisinin oturduğu filmde, başrolleri; Kaptan Marvel karakterini canlandıran Brie Larson, Minn-Erva karakterini canlandıran Gemma Chan, Nick Fury karakterini canlandıran Samuel L. Jackson ve Walter Lawson (Mar-Vell) karakterini canlandıran Jude Law paylaşıyor.
Filmin Konusu: Oldukça sakin bir yaşam süren Carol Danvers’in bu sakin yaşamı Kree teknolojisini içeren bir patlama sonucu tamamen değişir. Bu patlama esnasında Carol’a inanılmaz güçler geçmiştir. Bu güçlerini sadece insanlığın iyiliği için kullanmaya karar veren Carol, artık Kaptan Marvel adını alır. Onun artık tek bir amacı vardır. Güçsüzleri koruyarak, adaleti sağlamak için savaşacaktır.
Filmin tüm görsellerine, detaylarına ve fragmanlarını izlemek için Tıklayınız.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.