Justin Kurzel’in “True History of Kelly Gang” Filminden İlk Fragman!

Justin Kurzel’in “True History of Kelly Gang” Filminden İlk Fragman!

  30 Kasım 2019

  1.902 Okunma

Justin Kurzel'in yönetmenliğini yaptığı "True History of Kelly Gang" filminden ilk fragman yayınlandı.

Avustralyalı kanun kaçağı Ned Kelly’nin hikayesi pek çok kez beyaz perdeye uyarlandı. Peter Carey’in aynı isimli ödüllü romanından uyarlanan True Story of Kelly Gang ile birlikte Ned Kelly’nin hikayesi bir kez daha beyaz perdede izleyici ile buluşacak. Birçok yıldız oyuncuyu kadrosunda biraraya getiren filmden bir fragman paylaşıldı.

Snowtown, Macbeth ve Assassin’s Creed’in yönetmeni olan Justin Kurzel’in yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosunu Shaun Grant kaleme alıyor. Filmin konusu ise şöyle: Ned Kelly, Sons of Sieve adlı bir isyancı grubun geldiğini keşfeder. Grup, İrlanda’daki baskıcıları ortadan kaldırmak istemektedir. Annesi tutuklanan ve acımasız bir babanın büyüttüğü Ned, ayaklanmayı yapacak isyancılarla biraraya gelir.

Daha önceki uyarlamalarda Heath Ledger ve Mick Jagger’ın canlandırdığı Kelly’ye George MacKay hayat verecek. Filmin oyuncu kadrosunda Russel Crowe, Nicholas Hoult, Thomasin Mckenzie, Charlie Hunnam gibi isimler de yer alıyor. Memento Films, 2020’nin ilk aylarında vizyona girecek olan filmin tanıtım çalışmaları için fragman yayınladı. Justin Kurzel’in imzasını taşıyan uyarlamanın hikayeyi diğerlerinden daha farklı bir şekilde ele alacağı anlaşılıyor.

Film, 28 Şubat 2020’de ABD ve Birleşik Krallık’ta, ülkemizde ise 20 Mart’ta vizyona girecek.

True History of Kelly Gang (2020) Filmi Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.