Dwayne Johnson ve Emily Blunt Başrollü “Jungle Cruise”dan Türkçe Dublajlı Yeni Fragman!

Dwayne Johnson ve Emily Blunt Başrollü “Jungle Cruise”dan Türkçe Dublajlı Yeni Fragman!

  10 Mart 2020

  1.679 Okunma

Dwayne Johnson ve Emily Blunt başrollü Disney filmi Jungle Cruise'dan Türkçe Dublajlı yeni fragman izleyicinin beğenisine sunuldu. Film 24 Temmuz 2020 tarihinde ülkemizde gösterime girecek.

Disney’in tema parkından esinlenilerek sinemaya uyarlanan yeni filmi Jungle Cruise’dan yeni bir fragman paylaşıldı. Seyircileri Amazon Ormanları’nda bir keşif gezisine çıkaracak olan film, bu yaz gösterime girecek.

Başrollerinde A Quiet Place, Mary Poppins Returns, Scario gibi filmlerle tanınan Emily Blunt ve Hollywood’un aksiyon filmlerinin başarılı oyuncularından Dwayne Johnson yer alıyor. Filmde ikiliye Edgar Ramirez, Jack Whitehall, Jesse Plemons ve Paul Giamatti gibi isimler eşlik ediyor.

Filmin orijinal sinopsisi şöyle: “Ünlü Disneyland tema parkı yolculuğundan esinlenilen Jungle Cruise, Dwayne Johnson’ın karizmatik nehir teknesi kaptanı ve Emily Blunt’un araştırma görevinde kararlı bir kaşif olarak rol aldığı macera dolu Amazon ormanı keşif gezisi.”

The Shallows, Orphan gibi filmlere imza atan Jaume Collet-Serra’nın yönetmenlik koltuğuna oturduğu filmin senaryosunu Glenn Ficarra ve John Requa kaleme aldı.

Jungle Cruise 24 Temmuz 2020’de sinemalarda yerini alacak.

Jungle Cruise (2020) Filmi Türkçe Dublajlı Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.