Juliette Binoche: Harvey Harika Bir Yapımcı

Juliette Binoche: Harvey Harika Bir Yapımcı

  8 Şubat 2019

  135 Okunma

Juliette Binoche, Harvey'in harika bir yapımcı olduğunu dile getirdi.

Juliette Binoche yapmış olduğu açıklamasında Harvey Weinstein hakkında sahip olduğu görüşlerini paylaştı.

Fransız oyuncu Juliette Binoche, 69. Berlin Film Festivali’nde jüri başkanlığı görevinde bulunacak. Kendisi ödüllü olan oyuncular arasında yer alıyor. Binoche, Harvey Weinstein hakkında bazı açıklamalarda da bulundu. 2017 senesinde, Weinstein hakkında da çeşitli açıklamalarda bulunan Binoche, Me Too hareketinin öncüleri arasında yer alıyor. Fakat bu sefer açıklamaları sırasında sakinliğini de korumayı başarmıştır.

Bincohe yapmış olduğu açıklamalarında ağırlıklı olarak Harvey Weinstein’i koruma yoluna gitti. Yaptığı açıklamasında Hollywood’un kadınlar için çok zor bir alan olduğunu açıklarken adaletin de yerini bulmasına izin verilmesi gerektiğini belirtti. Binoche, Weinstein hakkında yapmış olduğu açıklamasında kendisinin bir yapımcı olarak harika birisi olduğunu belirtirken unutulmaması gerekenler arasında bu sektörün çoğu aktör, yönetmen ve aktrist için zor olduğunu açıkladı. Weinstein’in aklından ve kalbinden geçenleri de bilmek istediğini açıklarken adaletin yerini bulması gerektiğini söyledi. Ek olarak onunla daha önce hiçbir sorun yaşamadığını, dünyanın şuan egoist bir konumda olduğunu, zengin ülkelerin sınırlarını her geçen gün daha fazla kapadığını, iklimlerin değiştiğini ve acillik bir durumun bulunmadığını belirtti.

Binoche, Harvey Wainstein ile daha önce The Engilish Patient ve Chotolate filmlerinde çalıştı. Binche, yapımcıya ilk suçlamaların geldiğinde içinde bir canavarın olduğunu belirtirken karşısındaki kişinin kim olduğunu da net bir şekilde bildiğini belirtti.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.