Jude Law’lı Yeni HBO Dizisi “The Third Day”dan Teaser Yayınlandı

Jude Law’lı Yeni HBO Dizisi “The Third Day”dan Teaser Yayınlandı

  9 Mart 2020

  1.222 Okunma

11 Mayıs'ta izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan HBO'nun Jude Law ve Naomie Harris başrollü yeni dizisi The Third Day'dan ilk teaser izleyicisinin beğenisine sunuldu.

Son dönemlerde başarılı yapımlarıyla adından söz ettiren HBO, iddialı yapımlarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Daha önce The Young Pope ve The New Pope gibi HBO ve Sky işbirliğinde hazırlanan Jude Law’lı “The Third Day”dan teaser yayınlandı.

Dennis Kelly ve Felix Barrett tarafından oluşturulan proje, üç bağımsız, ancak birbirine bağlı hikaye anlatacak. 6 bölümden oluşan mini dizi, Yaz” ve “Kış” olmak üzere iki parça halinde yayınlanacak. “Yaz” bölümü, ne pahasına olursa olsun geleneklerini korumaya çalışan bir grup adalı ile karşılaştığı İngiliz kıyıları açıklarındaki gizemli bir adaya çekilen Sam’in (Law) hikayesini anlatıyor.

The Third Day’in “Kış” bölümünde güçlü bir iradeye sahip olan Helen (Harris), adaya cevap aramaya gelir ancak onun gelişi, kaderine karar vermek için çılgın bir savaşı başlatır.

Dizinin oyuncu kadrosunda Jude Law ve Naomie Harris’e Katherine Waterston, Emily Watson, Paddy Considine ve Freya Allan gibi isimler eşlik ediyor. Dizinin “Yaz” bölümü Dennis Kelly tarafından yazıldı ve yönetmenliğini Marc Munden üstlendi. “Kış” bölümü ise Kit de Wall, Dean O’Loughlin ve Kelly tarafından kaleme alındı ve Philippa Lowthorpe tarafından yönetildi.

HBO’nun yeni iddialı draması The Third Day, 11 Mayıs’ta izleyicilerle buluşacak.

The Third Day (2020) Teaser izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.