Jude Law’lı HBO Dizisi The Third Day’den Yeni Fragman Yayınlandı!

Jude Law’lı HBO Dizisi The Third Day’den Yeni Fragman Yayınlandı!

  14 Ağustos 2020

  9 Okunma

14 Eylül'de yayınlanması planlanan Jude Law ve Naomi Harris başrollü HBO mini dizisinden yeni bir fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu.

The Young Pope ve The New Pope gibi yapımlarla adından söz ettiren HBO, yeni bir mini diziyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. HBO ve Sky Atlantic ortak yapımı olan The Third Day için tanıtım çalışmaları devam ederken mini seriden yeni bir fragman yayınlandı.

“Yaz” ve “Kış” olmak üzere iki parça halinde yayınlanacak olan ve 6 bölümden oluşan mini dizinin başrollerinde The New Pope ve The Young Pope ile televizyon dünyasına giriş yapan Jude Law ve Naomi Harris yer alıyor. Dizinin senaryosunu ise Dennis Kelly ve Felix Barrett birlikte kaleme alıyor.

“The Third Day”, kişisel yolculuğunda kendilerini Britanya kıyılarında küçük bir adaya çekilmiş bulan iki ayrı insan Law ve Harris’in karakterlerinin ıstırabının da gösterdiği gibi keder ve acıyla ilgili bir hikayeyi konu alıyor.

HBO’ya göre The Third Day’in resmi sinopsisi şöyle: “Gösteri iki bölüme ayrılmıştır: ‘Yaz’ ve ‘Kış’. “Yaz” bölümünde, Sam (Jude Law) Britanya kıyılarındaki gizemli bir adayı ziyaret eder ve ne pahasına olursa olsun evlerini korumak isteyen bir grup sakini keşfeder. İkinci yarısı olan “Kış” bölümünde ise güçlü bir iradeye sahip olan bir yabancı cevaplar aramak için adaya gelir ancak bunun yerine kaderine karar vermek için bir savaşa neden olur.”

Mini serinin oyuncu kadrosunda Jude Law ve Naomi Harris’in yanı sıra Katherine Waterston, Emily Watson, Paddy Considine ve Freya Allan gibi isimler de yer alıyor. ‘Yaz’ bölümünü Marc Munden yönetirken, ‘Kış’ bölümünün yönetmenliğini ise Philippa Lowthorpe üstlendi.

11 Mayıs’ta izleyici ile buluşması planlanan ancak pandemi nedeniyle ertelenen The Third Day, 14 Eylül’de yayınlanacak.

The Third Day (2020) Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.