Judd Apatow, Netflix İçin Bir Komedi Filmi Yapacak

Judd Apatow, Netflix İçin Bir Komedi Filmi Yapacak

  17 Kasım 2020

  24 Okunma

Judd Apatow, dijital platform Netflix için karantina konulu bir komedi hazırlıyor. Proje, yönetmenin bir dijital platform için çektiği ilk film olacak.

The 40 Year Old Virgin, Trainwreck, This is 40, Knocked Up gibi yapımlara imza atan Judd Apatow, bir sonraki projesi için Netflix ile anlaşma yaptı. Apatow, henüz ismi belli olmayan komedi filminin yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlenecek. Senaryoyu ise Pam Brady ile birlikte yazacak. Apatow’un uzun süredir ortağı olan Barry Mendel yönetici yapımcı olarak görev alacak.

Yapım, bir otelde bir filmi tamamlamaya çalışan ve salgın nedeniyle otelde sıkışıp kalan bir grup aktör ve aktrisi konu alıyor. Filmin oyuncu kadrosuyla ilgili henüz bir bilgi yok ancak Netflix’in önümüzdeki haftalarda aktörlerle görüşme planlarıyla projeyi hızlı şekilde ilerletmeyi düşündüğü ve Knives Out ya da The Disaster Artist filmlerine rakip olabilecek bir oyuncu kadrosu oluşturmayı planladığı söyleniyor.

Film, Apatow’un yönettiği ve 2005’teki gişe rekorları kıran komedi filmi The 40-Year Old Virgin’den bu yana evi olarak adlandırdığı Universal stüdyosunda olmayan ilk uzun metrajlı filmi olacak. Apatow ve Netflix, daha önce Love dizisinde birlikte çalışmışlardı. Komedi türündeki projenin ne zaman hayata geçirileceği ise şimdilik bilinmiyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.