Jordan Peele, The People Under the Stairs’in Yeniden Çevriminin Yapımcılığını Üstlenecek

Jordan Peele, The People Under the Stairs’in Yeniden Çevriminin Yapımcılığını Üstlenecek

  3 Kasım 2020

  3 Okunma

Jordan Peele, Wes Creven tarafından yönetilen 1991 yapımı korku filmi The People Under the Stairs'in yapımcılığını üstlenecek.

Jordan Peele Get Out ve Us’ı yönettikten sonra, Universal için The People Under the Stairs’ın yeniden çevrimini yapmaya hazırlanıyor. Brandon Adams, Everett McGill, Wendy Robie, A.J. Langer ve Ving Rhames’in rol aldığı 1991 yapımı korku filmini Wes Craven yönetmişti. Orijinal film, madeni para koleksiyonunu çalmak için girdikten sonra Robesons olarak bilinen garip bir çifte ait bir evde mahsur kalan genç bir çocuk ve iki hırsızı konu alıyordu.

Peele, yeniden çevrimi Win Rosenfeld ile birlikte yapacak. Peele’nin filmi kendisinin yönetmesi beklenmiyor, senaryoda kendisinin imzasının olup olmayacağı da henüz belirsizliğini koruyor.

Get Out, Us, BlackKklansman, The Twilight Zone gibi yapımlara imza atan Jordan Peele, Universal ile yeni proje için anlaşma sağladı. Usta yönetmen Wes Craven’ın 1991 yapımı The People Under Stairs’ten uyarlanacak. Orijinal filmin konusu şöyleydi: Zengin ev sahibinin evine pahalı koleksiyonları çalmak için giren Fool, burada korkunç olaylar yaşandığını keşfeder. Los Angeles’ta oturan çift çocukları kaçırarak dilini ve kulaklarını kesip, gözlerini oyduktan sonra bodruma kapatmaktadır.

Yönetmeni ve senaristi henüz belli olmayan The People Under Stairs’in yapımcılığını üstlenecek olan Peele, aynı zamanda senaryosunu kaleme aldığı Candyman’in vizyona girmesi için hazırlıklar sürüyor. The People Under the Stairs’in ne zaman hayata geçirileceği ise bilinmiyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.