Jonathan Pryce ve Laurence Fishburne, All the Old Knives Filminin Kadrosuna Katıldı

Jonathan Pryce ve Laurence Fishburne, All the Old Knives Filminin Kadrosuna Katıldı

  22 Kasım 2020

  2 Okunma

Amazon'un Chris Pine ve Thandie Newton başrollü All the Old Knives filminin oyuncu kadrosuna Jonathan Pryce ve Laurence Fishburne de dahil oldu.

Oscar ödüllü oyuncular Jonathan Pryce ve Laurence Fishburne, Amazon’un casus gerilim filmi All the Old Knives’ın kadrosuna dahil oldu. Olen Steinhauer’ın aynı adlı romanından uyarlanan filmi Janus Metz yönetecek. Daha önce filmin başrollerinde chris Pine ve Thandie Newton’ın yer alacağı duyurulmuştu.

Film, biri CIA ajanı, biri eski ajan olan iki eski sevgili Henry ve Celia’yı konu alıyor. Birlikte geçirdikleri zamanı anmak için Viyana istasyonunda bir akşam yemeğinde buluşan sevgililerin konuşması, uçaktaki herkesin ölümüne neden olan Royal Jordanian Flight 127’ın kaçırılmasına geliyor. Bu başarısızlık, CIA’nın rahatsız olduğu bir konudur ve Henry konuyu kapatmaya çalışır. Görkemli bir akşam yemeğinde, içlerinden birinin yemekten sağ çıkamayacağı anlaşılır.

Jonathan Pryce, Karayip Korsanları, The Wife, Game of Thrones ve The Two Popes yapımlarındaki rolleriyle tanınıyor. Ödüllü oyuncu, yapımcı ve yönetmen olan Fishburne ise en çok The Matrix üçlemesindeki Morpheus rolüyle biliniyor. Boyz N the Hood, The Color Purple, Mystic River gibi yapımlar da aktörün yer aldığı diğer filmler arasında.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.