John Wick 3: Parabellum Filminden Türkçe Dublajlı İlk Fragman

John Wick 3: Parabellum Filminden Türkçe Dublajlı İlk Fragman

  29 Nisan 2019

  1.210 Okunma

Merakla beklenen ve ülkemizde 17 Mayıs 2019 tarihinde gösterime girecek olan John Wick 3: Parabellum Filminden Türkçe Dublajlı ilk Fragman geldi.

Chad Stahelski’nin yönetmen koltuğuna oturduğu filmde, başrolleri; Keanu Reeves, Halle Berry, Anjelica Huston, Ian McShane, Laurence Fishburne, Mark Dacascos ve Saïd Taghmaoui paylaşıyor.

Filmin KonusuTemel bir kuralı ihlal eden John Wick’in başına tam 14 milyon dolarlık ödül konulur. Continental adında ki otelde birini öldürmüştür ve öldürdüğü kişi ise ona açık kontrat sunan yüksek masa üyesidir. Bu onun öldürülmesi anlamına gelmektedir. Ancak Otelin müdürü Winston ona bir saat kaçması için süre tanır. Bu süre dolduğunda üyeliği iptal edilip, tüm hizmetlerden men edilmekle beraber, diğer üyeler ile iletişimi de tamamen kesilecektir. John Wick’in ise; New York City’den kaçabilmesi için servis endüstrisinden başka güvenebileceği hiç bir yer yoktur.

İşte merakla bekelnen John Wick 3: Parabellum Filminin Türkçe Dublajlı İlk Fragmanı

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.