John Wick 3: Parabellum Filminden Yeni Görseller Geldi

John Wick 3: Parabellum Filminden Yeni Görseller Geldi

  22 Aralık 2018

  273 Okunma

Merakla beklenen John Wick 3: Parabellum filminden yeni görseller geldi. Keanu Reeves'in trafikte bolca at üstünde göreceğiniz görseller sizleri heyecanlandıracak.

17 Mayıs 2019 yılında gösterime girecek olan John Wick 3: Parabellum izleyicisi tarafından büyük bir merakla bekleniyor. İlk iki film ile dünya genelinde büyük bir başarı yakalayan film serinin üçüncüsü ile de sinema severlerin gönlünde taht kuracağa benziyor.

Geçtiğimiz günlerde serinin yönetmeni Chad Stahelski yaptığı açıklamada serinin Parabellum ile son bulmayacağını, gişede ki başarısına göre yönetmenlik kariyerinin sonuna kadar John Wick serilerini çekebileceğini açıkladı. Filmin henüz resmi fragmanı yapım şirketi tarafından yayınlanmaması ise filmin fan kitlesini tedirgin ediyor. Filmin tüm görsellerini görmek için Tıklayınız.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.