John Snow’dan Şaşırtan Harry Potter Tercihi

John Snow’dan Şaşırtan Harry Potter Tercihi

  20 Ekim 2019

  851 Okunma

The Eternal filminde Black Knight karakteri ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kit Harington, Harry Potter serisinde oynamak istediği karaktere ilişkin açıklama yaptı.

Geçtiğimiz aylarda sona eren Game of Thrones’ta John Snow karakteriyle tanınan Kit Harington, ilginç bir açıklama yaptı. Ünlü oyuncu Harry Potter serisinde hangi karakteri canlandırmak istediğini açıkladı.

Game of Thrones dizisinde canlandırdığı John Snow karakteriyle tanınan Kit Harington, Marvel evreninde izleyicinin karşısına çıkacak. The Eternal filminde Black Knight karakteri ile boy gösterecek olan genç oyuncu, Harry Potter serisinde hangi karakteri oynamak istediğine ilişkin sorulan soruya şaşırtıcı bir yanıt verdi.

Harington’ın efsane seride en sevdiği karakter ile canlandırmak istediği karakter ise farklı. Severus Snape’in tüm zamanların en iyi karakteri olduğunu belirten genç oyuncu, “Snape’in hikayesi tirajik, harika ve zekice. En başta nefret edilen ancak daha sonra sevilmeye başlanan bir karakter. Bu nedenle harika. Ama bu karakteri canlandırmaya uygun olduğumu düşünmüyorum, bu yüzden Sirius Black tercih ederim. Fakat Snape’i canlandıracak karakter kim olursa olsun, harika bir karakter.” ifadelerini kullandı.

John Snow aslında haksız da değil. Severus Snape karakteri serinin başından beri en dinamik karakterlerden biri, serinin son filmlerine doğru da karakterin trajik hikayesi ortaya çıkıyor. Harington’un en sevdiği karakter olmasının nedeni tam olarak bu.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.