John Krasinski, A Quiet Place’in Üçüncü Filmiyle İlgili Konuştu

John Krasinski, A Quiet Place’in Üçüncü Filmiyle İlgili Konuştu

  12 Mart 2020

  984 Okunma

John Krasinski, yönetmenliğini yaptığı A Quiet Place serisinin üçüncü filmiyle ilgili yeni fikirlerinin olduğunu açıkladı.

Oyuncu kimliğiyle tanınan John Krasinski, yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı A Quiet Place ile büyük bir başarı yakalamıştı. İlk filmi yaparken devam filmi aklında olmayan Krasinski, Paramount Pictures’ın teklifiyle devam filmi A Quiet Place II’i hazırladı. Yönetmen, henüz ikinci film vizyona girmeden A Quiet Place III için açıklamada bulundu.

Collider ile gerçekleştirdiği röportajda serinin üçüncü filmiyle ilgili konuşan Krasinski, şu ifadeleri kullandı: “İlginç, ilkini yaparken ikincisini gerçekten düşünmemiştim. Ancak bunu yaparken aklımda sorular vardı. İlk filmi yaparken biraz temkinliydim ve kendi kendime düşündüm. Bu hikayenin nereye gittiğiniz keşfetmek güzel olmaz mıydı? Hikayenin öbür ucunda kim var? Ama bir devam filmi olacağını hiç düşünmemiştim. Sonra olay yazmaya geldiğinde bunlarla başladım. Ve bu sefer, sanırım beynim daha sonra bunun ne anlama geleceğini sorgulamaya başladığında, Kendimi üçüncü bir tanesine hazırlayabileyim diye notlar yazmaya başladım.”

Sesle avını bulan yaratıklara karşı bir ailenin verdiği mücadeleyi konu alan A Quiet Place’in devam filmi A Quiet Place II, 20 Mart tarihinde vizyona girecek.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.