John David Washington’lı Born To Be Murdered Filminin Haklarını Netflix Satın Aldı

John David Washington’lı Born To Be Murdered Filminin Haklarını Netflix Satın Aldı

  28 Ekim 2020

  2 Okunma

Luca Guadagnino'nun yapımcılığını üstlendiği, Alicia Vikander ve John David Washington'ın rol aldığı Born to Be Murdered filminin haklarını Netflix satın aldı.

Koronavirüs pandemisi döneminde karantinada ilgi çekici yapımları abonelerine sunmaya devam eden Netflix, içerik sayısını ve çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Ödül sezonunda iddialı olmak isteyen platform, son dönemde Pieces of Woman,Bruised, Malcolm & Marie ve son olarak Idris Elba’lı Concrete Cowboy’un haklarını satın alarak elini güçlendirdi. Netflix, bu kez de John David Washington ve Alicia Vikander’in başrollerinde yer aldığı Born to Be Murdered isimli gerilim filminin küresel çaptaki haklarını satın aldı.

Luca Guadagino’nun yapımcılığını yaptığı, Ferdinando Cito Filomarino’nun yönettiği film, John David Washington ve Alicia Vikander’ın canlandırdığ çiftin çıktıkları tatilde kendilerinin trajik sonuçlar doğuran bir komplonun içinde bulmalarını konu alıyor.

Tommy Oliver’ın senaryosunu kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Washington ve Vikander’a Boyd Holbook ve Vicky Krieps eşlik ediyor. Filmin ne zaman yayınlanacağı şimdilik belirsizliğini koruyor ancak çekimleri tamamlanan filmin yılın ilk yarısında Netflix’te izleyicilerle buluşacağı düşünülüyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.