John David Washington, Tenet’ın Devam Filmini Yapmayı Umuyor

John David Washington, Tenet’ın Devam Filmini Yapmayı Umuyor

  21 Eylül 2020

  4 Okunma

Christopher Nolan imzalı Tenet'ın başrolünde yer alan John David Washington, Tenet'ın devam filmini yapmayı umduğunu söyledi.

Tenet, 3 Eylül’de gösterime girdiği ABD’de yavaş yavaş bir izleyici kitlesi oluşturmaya devam ederken, başrol oyuncusu John David Washington, şimdiden devam filmini umuyor. Warner Bros. ya da yönetmen Christopher Nolan “Tenet 2” geliştirme planlarını henüz açıklamamış olsalar da filmde The Protagonist karakterini canlandıran Washington, Esquire’a verdiği röportajda Tenet 2 hakkında konuştu.

Daha büyük bütçeli bir casusluk eylemine hazır olduğunu söyleyen Washington, bilim-kurgu filminin sonu sorulduğunda, gelecekte bir Tenet devam filmi yapma olasılığına duyduğu heyecanı dile getirdi ve filmin bir devam filmi için mükemmel bir sonla bittiğini belirtti.

Washington, konuyla ilgili şöyle konuştu: “Bana göre evet! Bunu tekrar yapacağız, birkaç yıl içinde görüşürüz. Gerçekteyse bilmiyorum. Chris istediğini yapar. Belki yıllardır geliştirdiği, sonra yapmak istediği bir şeyi vardır, belki de gördüğü ve bunu yapmak istediği başka bir şeyden ilham almıştır, bilmiyorum. Umarım bunu tekrar yaparız, umarım daha fazlasını keşfederiz, çünkü gerçekten eşsiz bir şey bulduğumuzu düşünüyorum. ”

Filmin sonu, olası bir devam filmi için hikayede uygun zemin hazırlasa da Nolan’ın devam filmi yapması ihtimali zayıf olabilir. Çünkü Inception, Interstellar ve Dunkirk gibi önceki filmlerinin devam filmlerini yapmakla pek bilinmiyor. Şimdiye kadar yaptığı tek devam filmi, The Dark Knight üçlemesi.

Şu anda vizyonda olan filmin devam filmi gelip gelmeyeceğini bekleyip göreceğiz.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.