Joel Kinnaman ve Clive Owen’ın Yer Aldığı The Informer’dan Poster Geldi

Joel Kinnaman ve Clive Owen’ın Yer Aldığı The Informer’dan Poster Geldi

  3 Şubat 2019

  134 Okunma

Merakla beklenen filmlerden The Informer'in posteri görüntülendi.

The Informer suç ve drama kategorisinde yer alan filmler arasındadır. Film yeni posteriyle de görücülerin karşısına çıktı. 2016 yılında yapılmış olan Suicide Squad: Gerçek Kötüler ve Altred Carbon dizilerinde göstermiş olduğu performans ile tanıdığımız Joel Kinnaman filmin başrolünde yer alacak. Filmin yeni posteri ise suç ve drama noktasında gerçekten istenileni verebileceğini düşündürüyor.

The Informer filminin oyuncu kadrosuna baktığımız zaman son derece kaliteli oyuncuların da karşımıza çıktığını görebiliyoruz. Filmin başrol isimleri arasında Daha Yaklaş filmiyle Altın Küre ödülü alan yıldız oyuncu Clive 1owen, daha öncesinde Oscar adaylığı olan Rosamund Pike, Blade Runner 2049: Bıçar Sırtı filmiyle çıkışa geçen Ana de Armas, Oscar ödülü bulunan Common ile beraber Ruth Bradley, Sam Spruell, Jenna Willis ve Martin McCann gibi oyuncular bulunmaktadır. Flmin yönetmen koltuğunda yer alan isim ise daha önceden çok beğenilmiş olan Escobar: Paradise Lost’u yönetmiş olan Andrea D Stefano yer almaktadır.

Filmde Pere Koslow, eski bir özel kuvvetler ajanını canlandırmaktadır. Ajan takdirle alarak onurlu bir şekilde emekliye ayrılır. Fakat Koslow’un dünyası karısını koruyabilmek için bir suç işledikten sonra hapishaneye girmesiyle tamamen tepetaklak olur. Eğer Kowlow ki FBI ajanı için muhbirlik yapar ve New York’ta bulunan bir suç patronunu devirmelerine yardım ederse kendisine erken tahliye verilme ihtimali bulunur. Fakat bu operasyon bir polisin ölümüne yol açtığı zaman bütün işler değişecektir.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.