Joel Edgerton, Bright 2 Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Joel Edgerton, Bright 2 Hakkında Açıklamalarda Bulundu

  6 Şubat 2019

  172 Okunma

Bright 2 hakkında yeni açıklamalar geldi.

Bir Netflix filmi olan Bright, ikinci bir filmle karşımıza çıkıyor. Filmin devam filmi hakkında bazı açıklamalarda gündeme geldi.

Bright, ilk Netflix filmlerinin arasında yer almaktadır. Filmin başrol oyuncuları arasında yer almakta olan Joel Edgerton, devam filmi hakkında da çeşitli açıklamalarda bulundu. Fantastik ve bilim kurgu türünde olan filmin ikincisinde ise geçen konular söylenmekte olanlara göre daha uluslararası yapıda olacaktır.

Elflerin, insanların, orkların ve perilerin birlikte olduğu günümüz dünyasından tasvir edilmiş olan fantastik ve bilim kurgu türündeki filmin ikincisinin çekilebilmesi için masaya oturuldu. Hazırlıkların yapıldığı filmin devam halkası noktasında ise ilk detaylar filmde başrol oyuncusu konumunda olan Joel Edgerton tarafından geldi. Joel, Will Smith’in çekilen ilk filmde gerçekten çok iyi bir iş çıkardığının göz önüne alındığı zaman ikinci film için de kendisiyle görüşülmesi neredeyse garanti olarak görülmektedir. Kendisinin de geri döneceğini açıkladı. Edgerton yapmış olduğu açıklamasında David Ayer’in de geri döndüğünü ve ekibin bu şekilde tamam olduğunu açıkladı.

David Ayer, ilk filmde yönetmen koltuğunda bulunuyor. Başrol oyuncularından olan Will Smith ise ikinci filmde geri dönüyor. Şuan filmin oyuncu kadrosunda kimin olacağı hakkında da herhangi bir isim bulunmamaktadır. İkinci filmin ilk filme göre daha büyük bir bütçeyle ve büyük çaplı şekilde hazırlanacağı düşünülüyor. Bright 2 kapsamında Los Angelas’ın da dışına çıkılacağı düşünülüyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.