Jason Bateman, John Cena’lı Bir Netflix Filmini Yönetecek

Jason Bateman, John Cena’lı Bir Netflix Filmini Yönetecek

  29 Ocak 2019

  141 Okunma

John Cena'nın yer aldığı Netflix filmini Jason Bateman yönetecek.

Sinema dünyasından son gelen haberlere baktığımızda Kason Bateman’ın yeni bir yönetmenlik projesinin açıklandığı görülür.

Ozark filminde yer alan başarılı oyuncu Jason Bateman’ın bulunacağı bir projenin duyurusu yapıldı. Projenin adı henüz belli değil ve bir Netflix filmi olacak. Filmin başrolünde ise John Cena’nın yer alacağı belirtiliyor.

Jason Bateman, Ozark filminin 6 bölümünü yönetmiştir. Aynı zamanda Arrested Development ile Golden Globe ödülü almayı da başardı. Şimdi ise bir Netflix filmi için kollarını sıvadı. Filmin yönetmenliğini Bateman üstlenecek. Filmin ilk detayları ise basın ile paylaşılmaya başladı. Filmin başrolünde ise bir Transformers Flashback filmi olan Bumblebee’de yer alan yıldız oyuncu John Cena yer alacak. Filmin türünün ise bir aksiyon komedi filmi olacağı yönünde belirtiliyor. Filmde konsept olarak ise fantastik türlerde bir film olan Niht At The Museum filminin örnek alınacağı belirtilirken Bateman yönetmenliğinde olan filmin isminin henüz karar verilmediği belirtildi.

Filmin geliştirilme aşamasında ise sonuna gelindiği görülmektedir. Filmin konusunun odağına baktığımız zaman eski bir filmin setinde sıkışarak kalmış olan bir ailenin hikayesinin anlatılacağı belirtildi. Aile stüdyoda mahsur kaldığı noktada stüdyo canlanmaya başlar. Bu yüzden kendilerini de çeşitli türlerde olan filmlerin içerisinde bulurlar. Adı henüz açıklanmayan filmin yapımcılığını ise Jason Bateman’ın kurucusu olduğu Aggregate Films’de bulunan Joe Roth, Michael Costigan ve Jeff Kirschenbaum üstleniyor.

Filmin yönetmen koltuğunda oturmakta olan Jason Bateman, daha öncede yönetmenlik yapmıştı. Bateman, beyaz perdede başrol aldığı komedi ve dram türünde olan Bad Words filmini ve ünlü oyuncu Nicole Kidman ile başrol paylaşmış olduğu The Family Fang filminin yönetmenliğini yaptı. Filmin senaryosu ise geçtiğimiz yıl en eğlenceli filmler arasında yer alan Game Night ile beraber Çılgınlar Sınıfı, Back Nine, The Country Bears gibi filmlerde senaristlik yapan Mark Perez tarafından yazılmıştır. Filmin başrolünde yer alacak oyuncu dışında oyuncu kadrosunda kimlerin bulunacağı da henüz açıklanmış değil. Filmin çekimlerine ise 4 Şubat 2019 tarihinde başlanacak fakat ne zaman gösterime sunulacağı bilinmiyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.