Janelle Monae’li Gerilim Filmi “Antebellum”dan İlk Fragman

Janelle Monae’li Gerilim Filmi “Antebellum”dan İlk Fragman

  21 Kasım 2019

  1.108 Okunma

Get Out ve Us'ın yapımcısının imzasını taşıyan ve Janelle Monae'nin başrolünü üstlendiği korku ve gerilim türüne sahip Antebellum filminden ilk fragman yayınlandı.

Lionsgate, dikkat çekici yapımlarına bir tanesini daha eklemeye hazırlanıyor. Korku-gerilim türünde olan film, oldukça ilginç hikayesiyle adından söz ettirecek gibi görünüyor. Janelle Monae’nin başrolünü üstlendiği Antebellum‘un tanıtım çalışmaları kapsamında ilk fragmanı resmi olarak paylaşıldı.

Get Out ve Us filmlerinin yapım şirketi olan QC Entertainment’ın yapımcılığını üstlendiği Antebellum, yayınlanan ilk fragmanında çok fazla detay barındırmıyor ancak izleyiciyi gergin havaya sokmayı başarıyor. Film, Amerikan İç Savaşı günlerini konu alıyor.

Filmin konusu ise şöyle: Başarılı bir yazar olan Veronica, başka bir gerçekliğin içinde kapana kısılır. Yazar, bu olağanüstü olayı çözerek bu durumun içinden çıkmalıdır.

Antebellum’un yazarlığını ve yönetmenliğini Gerard Bush ile Christopher Renz ikilisi üstlendi. Filmin oyuncu kadrosunda başrol Janelle Monae’ye Jena Malone, Kiersey Clemons, Jack Huston, Tongayi Chirisa, Eric Lang isimleri eşlik ediyor.

Film, başarılı oyuncu kadrosu ve sıradışı hikayesiyle dikkat çekmeyi başardı. İlk fragman paylaşımının yanııra vizyon tarihi de açıklandı. Film ABD’de 24 Nisan 2020’de vizyona girecek, Türkiye’deki vizyon tarihi ise belirsizliğini koruyor.

Antebellum (2020) Filmi Orijinal Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.