Jane Austen Uyarlaması Emma’dan Türkçe Altyazılı Fragman Geldi!

Jane Austen Uyarlaması Emma’dan Türkçe Altyazılı Fragman Geldi!

  18 Aralık 2019

  1.858 Okunma

Anya Taylor Joy'un başrolünü üstlendiği "Emma"dan yeni fragman paylaşıldı.

Split, Glass, Morgan gibi yapımların başarılı oyuncusu Anya Taylor Joy’un başrolünü üstlendiği Emma’dan Jane Austen’in 244. doğum günü için yeni bir fragman paylaşıldı. Jane Austen’ın romanından beyaz perdeye uyarlanan Emma, çöpçatanlık girişimleri yapan ancak kendi aşk hayatı son derece karmaşık olan bir kadının hikayesini konu alıyor.

Emma’nın yönetmenlik koltuğunda Autumn de Wilde oturuyor.Film, yönetmen Wilde’ın ilk uzun metrajlı filmi olma özelliği taşıyor. Filmin senaryosunu ise Eleanor Catton kaleme alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Anya Taylor Joy’un yanı sıra Josh O’Connor, Bill Nighy, Miranda Hart, Johnny Flynn, Mia Goth, Callum Turner, Rupert Graves, Gemma Whelan, Amber Anderson, Tanya Reynolds ve Connor Swindells gibi isimler yer alıyor.

Filmin konusu şöyle: Zeki, zengin ve bekar olan Emma Woodhouse aşka veya evliliğe ihtiyaç duymamaktadır. Başkalarının aşk hayatına burnunu sokan ve çöpçatanlık yapan Emma, yakın arkadaşına eş bulmaya çalışırken planları ortaya çıkar ve beklemediği sonuçlarla karşı karşıya kalır.

Jane Austen’in 1815 yılında yayınlanan romanından uyarlanan Emma, 24 Nisan 2020 tarihinde vizyona girecek.

Emma (2020) Filmi Türkçe Altyazılı Fragmanı izle

Emma Orijinal Yeni Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.