Jamie Foxx, Spider-Man 3 Filmine Elektro Karakteriyle Yeniden Dönüyor

Jamie Foxx, Spider-Man 3 Filmine Elektro Karakteriyle Yeniden Dönüyor

  2 Ekim 2020

  3 Okunma

Jamie Foxx, The Amazing Spider-Man 2'nin kötü karakteri Electro için görüşmelere başladı.

Marvel, şimdiye kadar 3 ayrı Spider-Man serisine ev sahipliği yaptı. Tom Holland’ın Peter Parker’a hayat verdiği Spider Man serisi iki filmden oluşuyor. Seriye çekilecek üçüncü filmin ardından Disney’den seriyi alan Sony, Electro karakterini geri getirmek istiyor.

Jon Watts’ın yönetmenliğini yapacağı Spider Man 3 hakkında gelişmeler devam ediyor. Sony, 2012 yılında çekmeye başladığı ve iki filmden oluşan serideki bir kötü kahramanı yeni filme yeniden getirmek istiyor. Sony’nin planları arasında Sony/Marvel evreninde geçen filmlerin karakterlerini bir araya getireceği projeler bulunuyor.

Hollywood Reporter’ın haberine göre, The Amazing Spider Man 2’nin kötü karakteri Electro, serini üçüncü filminde geri dönecek. Habere göre karakteri canlandırması için Jamie Foxx ile görüşmeler yapılıyor. Karakterin The Amazing Spider Man 2 filmindeki Electro ile aynı olup olmayacağı şimdilik belirsiz. Marvel’in üçüncü filmde izleyici karşısına nasıl bir hikaye ile çıkacağı da bilinmiyor.

Spider-Man 3’ün prodüksiyonuna henüz başlanmadı. Filmin oyuncu kadrosunda Tom Holland’ın yanı sıra Zendaya da yer almaya devam edecek. 16 Temmuz 2021’de vizyona girmesi planlanan filmin koronavirüs nedeniyle 2021 Aralık ayına ertelenmesine karar verildi.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.